Huoneistohotelli Novella

Olemme kesällä menossa Turkkiin ja majoitumme Novellaan. Onko mahdollisuus ostaa aamupala hotellista ja mikä on hinta/laatu suhde?
5223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kesällä myös sinne menossa, luulisi olevan mahdollista, en ole kyllä ennen kyseisessä hotellissa majoittunut. Mutta tuolta kun klikkaa ravintola kohtaa, niin siellä lukee että olis aamupala saatavilla...

http://www.novellaapart.com/fi/7-Rooms.html

Äänestä

Täälä myös yksi Novellaan lähtijä, kovasti kyseinen paikka kehuja saanut tuttavilta.

Äänestä
  • Olimme n. kolmeviikkoa sitten Novellassa; mukava ja viihtyisä huoneistohotelli. Aamupalan ostimme lähellä olevasta Sifalar-hotelista 5/€ aamupala. Hyvä, monipuolinen ateria.

    Äänestä

Aamupalan voit ostaa myös Novella hotellista, hintaa en tarkkaan muista olisko ollut tuo sama viisi euroa.Hotelli oli tosi siisti ja henkilökunta ystävällistä!

Äänestä
  • Novellassa n.6.5€/ annos. Sifalarissa oli puffet-aamupala, Siis monipuolinen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tillikka kirjoitti:

Olemme kesällä menossa Turkkiin ja majoitumme Novellaan. Onko mahdollisuus ostaa aamupala hotellista ja mikä on hinta/laatu suhde?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu