Kannustako Haavisto homouden leviämistä?
Homous leviää
tavis
18393
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ei hitto, nyt kyllä repesin pahemman kerran. Kiitoksia että piristät sunnuntai aamuani tyhmyydelläsi.
eikun maitopöntöstä tai peelarista!
Tarttuva tautihan se selvästi on ja varsinkin kirkolliset piirit tuntuvat olevan tautipesäkkeitä. Siellä se tarttuu lapsiinkin ja suhteita ei rekisteröidä. Poissa silmistä, poissa mielestä ja iltarukouksella anteeksianto.
Tämäkö on nyt sitten suomen suunta....
"homus" on sairaus ja vielä parantumaton sellainen.
Leviää yleensä ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Mitä,paneeko ne kuoripoikia kirkossa ?
Kuzenina haluaa miesten synnytävän. Homous on parannettava tutkimalla homon aivot , koska tiedän homon aivoista puuttuu määrätty hormooni.
Tarkista tietosi. Kyse oli avustajan ajamasta asiasta ja avustaja on saanut tänään potkut. Mutta kummallinen tyyppi päässytkin noin lähelle vaikuttamaan.
Tuossa faktaa:
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012013015142766_uu.shtml
Niinpä näky olevan. Lehdet uskoo ketä vain ja sitten hirmulööpit. Neuvonantajat ja avustajat ovat vaikuttajia politiikassa. Politikko on vain äänitorvi.
ei, se on itsekkyys joka leviää.
Homot eivät voi saada lapsia joten nekin varmaan kuolevat joskus sukupuuttoon :D
HOMOUS EI OLE SAIRAUS, TOISIN KUIN KRISTINUSKO!
KIRKOT SAISI HÄVITTÄÄ KOKO PLANEETALTA RIISTÄJÄ PAPPEINEEN!
Midä ned on netd v,,,, homot, kun idot böojat danoo aidas?
On tää maailma vaan mennyt täysin PERS,,,,,,n
Oikein "suossa rypemiseksi"
nimimerkki: s9f89s8f9s8f9s898fs
Eiköhän ole parempi, että sinä ja saatanalliset kaverisi menette sinne pimeeseen koloon juomaan naalin verta ja pitäsitte turpanne kiinni.. Yhteiskunnalle olette pelkkä rasite ja kulu..
Ei se aainakaan vastusta,,,,,, valitettavasti.
täten maatilan 45v.-pojkana, jotta vojko tummmelia käyttää tässä moternissa liitossa. Saako sen väh.ver. jA ALV.ENTÄ se?
Homous on geeneissä piilevänä ja se tulee esille jos poika lapsella on ollut huono isäsuhde tai ei isää ollenkaan, poika lapsi tarvitsee kasvaessaan terveen miehen mallikseen ja samoin tyttö lapsi terveen naismallin jotta piilevä geenivirhe ei tule esiin..