joudumme luopumaan

Joudumme luopumaan Lapinkoira uroksestamme raskain mielin, kamalaa!
Paavo on 5 vuotias gastroitu uros, mahdottoman kiltti ja nöyrä, sisäsiisti ja tulee toimeen muiden koirien kanssa.
Asumme Rovaniemellä, ota yhteyttä jos kiinnostaa [email protected] kerron lisää.
2511
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Anteeks että utelen koska asiahan ei millään tavalla mulle kuulu mutta... miksi te joudutte luopumaan siitä?? Ihmiset niin helpolla luovuttaa tätä nykyä melkeinpä kaikessa, eikä vähiten koirien hoidossa/pidossa :( Se kun vaan on niin helppo antaa pois jos tulee ongelmia.

En nyt tarkota enkä syytä että juuri te luopusitte siitä helpolla, mutta kunhan tuli mieleen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laivajarru kirjoitti:

Joudumme luopumaan Lapinkoira uroksestamme raskain mielin, kamalaa!
Paavo on 5 vuotias gastroitu uros, mahdottoman kiltti ja nöyrä, sisäsiisti ja tulee toimeen muiden koirien kanssa.
Asumme Rovaniemellä, ota yhteyttä jos kiinnostaa [email protected] kerron lisää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu