Baarissa

olen törmännyt muutamaan naiseen. Yhtäkään en ole saanut isketyksi vahvan humalan takia. Onkohan kukaan silti jäänyt kaipaamaan sitä humalassa "sanavalmista" ja hieman oudosti huojuvaa miestä? Tuskin.
10252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

:D

Äänestä
  • Painele sinne kaivokseen, mulukku.

    Äänestä

Voi voi. Parempi onni ensi kerralla. Niihän sitä tupatataan sanomaan.

Äänestä
  • Toivotaan näin :)

    Äänestä

  • 11+12 kirjoitti:

    Toivotaan näin :)

    Usko on rikkaus, mutta suurempi on toivo, mutta kaikista pelottavin niistä on rakkaus.

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    Usko on rikkaus, mutta suurempi on toivo, mutta kaikista pelottavin niistä on rakkaus.

    kaikkein pelottavin on tuo naapurin 130 kg emäntä, huuui

    Äänestä

Rukous parantaa tämänkin vaivan, mutta ihmiset eivät voi väitellä Jumalan itsensä kanssa siitä, onko lesbous oikein vai väärin.

Äänestä
  • Lesbous? Antaa kaikkien kukkien kukkia :D Kuhan eivät minua tule iskemään. Niin siis nämä samaa sukupuolta haluavat.

    Äänestä

on kaipaamaan jääneet, jos et ole edes onnistunut saada isketyksi.,..

Mutta siitä tulikin mieleeni, mikset ole saanut isketyksi sitä jonka vuoksi olet täällä palstalla? Liian kännissä olit vai?

Äänestä
  • Olen täällä vähän niinkun aikani kuluksi. Kirjoittelemassa typeriä kommentteja ja antamassa suuria neuvoja. :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


:D kirjoitti:

olen törmännyt muutamaan naiseen. Yhtäkään en ole saanut isketyksi vahvan humalan takia. Onkohan kukaan silti jäänyt kaipaamaan sitä humalassa "sanavalmista" ja hieman oudosti huojuvaa miestä? Tuskin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu