mikä kestää??

niin...???
8137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

missä?

Äänestä
  • kylään tulossa...:)

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    kylään tulossa...:)

    Ei voi, kun ei ole kutsuttu. Ei viitsi tulla yöllä kolkuttelemaan, ja viettää sitten loppuyötä putkassa...

    Äänestä

Mulla seisoo vaik koko yön

Äänestä

Ei mikään,ei vain jaksa tätä juuri nyt.Tämä on tämmöistä pelleilyä,että taidan lähteä nukkumaan.

Äänestä

Ota nyt se nalle kainaloon ja pukku suuhun...

Äänestä

Nyt multa tulee,pikku hetki kulta viellää.Nyt oih uuh aahh,fuck me more

Äänestä
  • olipa hassua..ei todellakaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


------------ kirjoitti:

niin...???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu