Mitäs hiirulaista te käytätte pelatessanne pokeria? Itse vielä käyttänyt,jotain halppis hiirtä,mutta alkaa nopeus loppumaan,jos montaa pöytää hinkkaa.
Olisiko ihan logitechin mx518 kohtuu nopea tähän hommaan??
Hyvä hiiri on myös melko tärkeä väline pokerin peluussa,jotta jaksaa pelata kauan kättä väsyttämättä.
Olisiko ihan logitechin mx518 kohtuu nopea tähän hommaan??
Hyvä hiiri on myös melko tärkeä väline pokerin peluussa,jotta jaksaa pelata kauan kättä väsyttämättä.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Itse käytän ihan perushiirtä,jossa ei ole mitään erikoisominaisuuksia. Merkki logitech malli halvimmasta päästä.
logitechin mx518 on itelläki. Omiin tarpeisiin ollut ihan riittävä. Kannattaa panostaa myös hiirimattoon, huomaat kyllä eron. :)
Mulla on softa joka pelaa mun puolesta sklanskyn opin mukaan microissa takoo helposti massia, isommissa pöydissä tulee takkiin sillon käy ihan perus touchpad
Tosi pokeristara käyttää tietysti kaupan kalleinta laserhiirtä(ostettu tietysti pokerirahoilla), mutta hiiri on ihan paska, jos ei ole tooosi isoa näyttöä. Näyttöön täytyy tietysti ostaa viimeisintä huutoa oleva näytönohjain, koska kyllä 2D ohjelmat vaatii kaikki herkut toimiakseen.