Tyyppi netissä

kyllästyttää kyllä

Tässä on nyt tullu tehtyä erilaisia kokeita saadakseni esille erään tyypin joka seurailee netissä liikkumistani. Hänet saa esille parhaiten erilaisilla provosoivilla kirjoituksillani joilla saan hänen kommentoimaan ja heti kyllä tunnistan tämän tyypin jo vastausten perusteella. Samoin hän tulee chatissa esille. Saa nähdä vieläkö 10 vuoden päästä kiinnostusta riittää minua kohtaan.

8

634

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • virkamiehenrikoksia

      Ilmeisesti on poliisi sitten jos et saa selville, "poliisimies", syyllistyy rikoksiin.

      Minulla oli kerran sellainen, alkoi yliopistotyttö vainoamaan netissä, olikin sitten sen varkaudet ja muut selvitettävä että selvisi asian oikea laatu.

      Ilmeisesti joku poliisimies on tuollaisen takana.

    • ja ja ja.

      Minä tiesin.

      Mittää en tarvihe.

      ja ja ja

      Minä olin hirveen humalassa.

      • senojen sakotus!

        Pastori Usko Eevertti Luttinen jakaa silliä kullekin ja liikunta piristää hikoilemalla senttien kanssa:
        http://www.youtube.com/watch?v=w2ojMnR6WRI

        Viimeisimpien Upsalan ekonomistien tekemien tutkimusten perusteella tyypin nimi on Lullin Kutkutus. Serkkunsa on Parsa Peno ja eräs toinen magee serkkunsa Etelä amerikan Jorvan Kylältä, Ars Pento. Antin penaalikin löytyi ja se oli tosi kipeeeH!


    • todella kyllästynyt.

      KORRTSUMIES3.2.2012 22:18-5 SULJE
      ***** KUN OIKEIN TERAPEUTIT TAAS ASILLA TÄÄLLÄ SUOMI24 KUKA NOITAKIN USKOO EI OLE OLEMASSA MITÄÄN RAKKAUTTA VAAN VETO VOIMA SITÄ VIE KAHDEN AIKUISEN KOHTAMISTA JOKA VOI JOHTAA SEKSIIN JA ORGASMIIN SITTEN KUN MUIJA ILMOITTAA ET ON BEIPI TILASSA OTAKO VASTUUN VAI ET YLEENSÄ MIEHET SANOO MITÄ ****** PUHUT SE EI OLE MINUN SITTEN MENNÄÄN ISYYSTESTIIN JOS MIES SANOO MUT NAINEN EI VÄLTÄMÄTTÄ EI SUOSTU KOSKA SEN EI OLE PAKKO KUN SOSSU ELÄTÄÄ ON NIIN MONTA KOKEMUSTA NÄISTÄ ASIOISTA KUINKA NAISET KUSETTAA MUT MUN KOHDALLA EI OLE ONNISTUNUT MUT ***** ON SITÄ VARTEN ETÄ SITÄ KÄYTETÄÄN NAISET HALUU SITÄ ET SITÄ KÄYTETÄÄN JOKA HUORAAMALLA TAI PARISUHTEESSA SYYNÄ ON NAISEN JATKUVA POLLTTO ALAPÄÄSSÄ JOS EI IKUKAAN HELPOTA SITÄ NIIN NAISET MYYVÄT SITÄ NIIN SAAVAT HELPOTUSTA JOS ERÄS NAINEN EI OLIS KEKSINYT TÄTÄ PULLASSAN NIIN NAISTEN ASIAT JOLIS TOISIN EI OLE MITÄÄN RAKKAUTTTA VAAN IHMIS VETO MUT SE EI TOIMI KAIKKIEN KOHDALLA SE ON SURULLISTA KAIKKI NÄISET TARVII PANOO MUT MITÄ TULEE MINUUN OLEN NUSSINUT MONEN KANSAKUNNANNAISII EI OLE KOSKAAN RTARVINNUT PETTYII HEIHIN MUT KYLLÄ SEN HISTAA JOS TAUTI PÄÄLLÄ ON NAISELA HAJU SITETÄMÄTÖN

    • viehättävä nainen

      Voi sinua korrtsumies-miksi huudat. Ei sun textiä kukaan jaksa lukea.
      Pakko vaan tää oli sanoa, oisti niin silmään toi huuto.

    • sama kokemus

      Kyllästyttää kyllä; Kokemuksesi on täysin samanlainen kuin minulla.
      Jotkut väittää että täällä ei voi ketään tunnistaa mutta kyllä voi. Kirjoitustyyli, asian sisältö ja murre ovat asioita joista voi kirjoittajan tunnistaa.

      • chatissa käymätön

        Monet ihmiset kirjoittavat samoilla murteilla ja samoilla kirjoitusvirheillä. Yhtä monet eivät kirjoita murreilmaisuilla koskaan, vaikka olisivat jostain kotoisin.

        Jos vääntää harrastuksenaan trolleja ja provoja netissä, eikö olekin yllättävää, että niihin vastataan. Miten voi olla niin suuri napa jollain, että kuvittelee sen olevan kiinnostusta kämäistä itseään kohtaan.


    • kokemuksesta

      Ja joillekin ei netti riitä, vaan tekevät sitä irl...vuosikausia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      73
      853
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      708
    3. 35
      577
    4. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      40
      575
    5. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      29
      572
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      46
      570
    7. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      33
      559
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      540
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      537
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      35
      464
    Aihe