BIISI HUKASSA. AUTTAKAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

epätoivoinen

Elikäs en tiedä sanoja, en esittäjää, vain osaan hyräillä kertosäettä ja se ei paljon auta eli todella hankala tapaus. Biisi on naisen esittämä, rauhallinen ja kaunis kappale ( aika samantapainen kuin spice girlin rauhalliset kappaleet) . Jos joku pystyisi auttamaan, olisin tosi kiitollinen. olen etsinyt biisiä jo kaksi vuotta! :D

Kuulin biisin ulkomailla joltain rakkaus levyltä mikä soi altaalla aurinkoa ottaessani. Siinä levyssä oli mm. Dido ( taisi olla ensimmäinen biisi) sitten oli celine dionin joku biisi (ehkä power of love ) the corrs-what can i do ja faith hill- there you´ll be, shania twain- still the one i love. ja ehkä myös leann rimes how do i live. ja muita rakkauslauluja mitä en tiedä.

Jos jollain on tällainen levy missä on noita biisejä voisko joku laittaa biisilistan tai auttaa jotenkin. Olen yrittänyt etsiä googlettamalla mutta en ole vielä onnistunut löytämään biisiä.

1

1762

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tällä palstalla ihmiset ei tiedä muita kuin AC/DC:n kappaleita =)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1339
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1246
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      96
      987
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      833
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      733
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      609
    7. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      538
    8. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      498
    10. Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla

      Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu
      Ikävä
      33
      475
    Aihe