Jatka lausetta:

Toivoisin hänen.....
9183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Miettivän?

Äänestä

olevan epähuora.

Äänestä

vastaavan kiinnostukseeni.

Äänestä

jo

Äänestä

taikka muulla tavoin näyttävän kiinnostuksensa jos siiis on kiinnostunut.

Äänestä

haluavan mua.

Äänestä

käsivartensa olevan vyötäröni ympärillä kun nukahdan uneen iltaisin.

Äänestä

omistavavan koko elämänsä minun palvomiselle.

Äänestä

vastaavan kyllä ehdotukseeni

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Genttle nipping kirjoitti:

Toivoisin hänen.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu