Eilen etsin näitä premiumi-kaahailijoita kyykytettäväkseni liikenteessä ja moniahan siellä joutui jalkoihin. Oikein odotin että kuka vilkuilee ja yrittää ennakoida valoissa ja sinne jäi Mersun CLK:ta, Audin A4,A6 ja Q7 Quattrot ja Bemarin uusia kolmossarjalaisia jalkoihini sätkimään kun avuttomat kalat.. Autona Subaru Impreza WRX STI ja poistettu kaikki spoilerit ja muut.. Menee moni premium-nuija halpaan valoissa
Hain isoa premium-kalaa verkkoon
24
315
Vastaukset
- sellainen tykki
No et sitten minua ehättänyt, minullapa onkin sellainen lastutettu pahvirapantti, boileri takapenkillä viltillä peitettynä, samoihin valoihin jos joskus eksyt niin näytän sinulle närhenmunat. Etkä puoleen tuntiin löydä sieltä sinisen savun seasta selville vesille. Mitäs siihen sanot.
- terapiaan heti
Mahtava tenava!
- jdxth
et vissiin tajunut ettei kukaan edes lähtenyt kisaamaan säälittävän rimpulasi kanssa ;)
- elämä on ihanaa
Taas kyykytettiin kaverin kanssa oikein kunnolla joku mikälie A8 yritti kisaa mut me kyykytettiin se heti ja sitten me kyykytettiin vielä lisää sitä.
- Hyi hyi teitä
No, kumpi teistä oli se kyykyssä olija, sinä vai kaverisi? vai olitteko vuoron perään. Vai kyykytittekö yhdessä sitä audikuskia. Olette aika perverssejä. Tehkää ihan mitä haluatte siellä kotonanne, mutta ei kannata tulla tänne niitä tapojanne tyrkyttämään.
- playstation
tekisit joskus muutakin,kun pelaisit pleikkaria.....................!!!!
- Etpä pärjäisi
mun skooda oktaavialle. Siinäpäs on muovispoilerikin takaluukun päällä että menee kovempaa!
- olet säälittävä
Onhan se hyvä jos jokaiselle on paikka missä voi päteä jos ei oikein muuten pärjää normaalissa elämässä.
- heleppoo..
Lähtisikö joku isileasing minunkin kanssa pujottelemaan? Mennään kapealle soratielle. Helppohan se on suoralla "kyykyttää" vaikka toinenkin kisaisi, siinä kun ei mikään muu ratkaise kuin auton tehot :)
- T. Urpo
Noita kyykytys pellejä on helppo kiusata kun valoissa antaa vähän kierroksia koneeseen, niin ne menee heti lankaan ja lähtevät valojen vaihduttua täysiä liikkeelle ja itse taas lähden silloin korostetun rauhallisesti...
Mikä lie samara kuski tämäkin osion aloittanut?- Tällainen tapaus
Tapahtui aikanaan. Kaverilla oli pikkuine etuveto-auto. Olivat liikennevaloissa, kun viereen tuli camino kaasuttelemaan. kaveri veti käsijarrun päälle. kierroksia koneeseen, ja kytkin ylös kumit vinkuen. Camino hyökkäsi vierestä niin helvetisti. Liikennevalot paloi edelleen punaisina, ja camino hyökkäsi suoraan kaupunki-liikenteen bussin kylkeen. Vihreät kun vaihtuivat, niin ei kun naureskellen ja romuja väistellen kaveri ajoi pois paikalta.
- heleppoo..
Niin no sen näkee jo autosta kun on isin ostama bemari ja kuski siellä lippa vinossa. Tokihan jos oikein ilkeä ois kesäkelillä, ikkuna kokonaan auki ja käsi siihen, kädessä piilotettuna vaikka pieni ruuvimeisseli ja se bemarin kylkeen kiinni kun se lähtee, olisi siinä isälle selittämistä.
- minä myös
Kyllä on subben neliveto ja muutenkin WRX STI todella hyvää ajaa varsinkin nyt talvella.
- Ave 177hv
Mä kyyktän saparot Avella WROOOOMMMM
- Subreza
Subaru Impreza WRX STI on aika ruma, asiasta on negatiivista kokemusta.Ja
hinta ei nyt ihan hauska ole...niin että hanki itsellesi joku muu auto ja pane ne
nopeudenrajoittimet wittuun...........XD - oihoij
Ihan tylsiä tällaiset tarinat jossa kyykyttäjänä ei olekaan Skodaa. Ei tunnu uskottavilta :D
- Kantava voima jne...
Tommosilta kortti heti pois! Diagnoosiksi voidaan kirjoittaa alemmuuskompleksi.
- STI 403hp
Oon huomannu et premium-papparaiset helposti valoissa haastaa kun ei tiedä autoista mitään.. Ja kakkoseksi jäävät aina. Auto Subaru Impreza Sti "pikku" vireillä
- KÖYHÄÄ KÖÖÖYYYYYHÄÄÄ
tällainen uhoaminen. Eiks amiksesta annettu kotiläksyjä ollenkaan? Olis sullakin jotain hyödyllisempää tekemistä kuin "kyykyttely". On tää kyllä noloa, tämä aivoton nykynuoriso.
- corporate finance
Olen kauppakorkeassa nuija... Missä sinä olet tai mitä sinulla on? Ei mitään...
- heleppoo..
Ihan kauppakorkeassa oleva nuija? Mitä luulet tietäväsi autoista tai ajamisesta?
- korporate fainans
heleppoo.. kirjoitti:
Ihan kauppakorkeassa oleva nuija? Mitä luulet tietäväsi autoista tai ajamisesta?
oikeasti olen amiksessa levyseppä-hitsaaja linjalla ekaa vuotta ja ikää 32v
- yneyn
pienet pilit teillä kaikilla
- Toyota no 1
Toyota on se paras se kkyykyttää kaikkki
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14910891
- 525200
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452413- 302113
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131681Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421514Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301221Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351166Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92925TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317882