Beach resort Minamark hotelli ja uima-allas

ballistara

Onko uima-allas lämmitetty kyseisessä hotellissa ??? Millainen heidän all inclusive?

8

326

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tpt

      Ei ole lämmitetty. Ei siinä ainakaan tammikuun alussa kun oltiin viikko juuri kukaan käynyt uimassa. Vesi on kylmää. All inclusive oli aamiaista lukuunottamatta lähes syömäkelvotonta. Me syötiin sitten lounasta hotellin pizzapaikassa pientä maksua vastaan jos ei jaksettu lähteä rannalta.

    • trippaduutuu

      Hei tpt! Eikö tuo pizzapaikka kuulukkaan AI systeemiin, vai miksi piti maksaa? Ollaan menossa maaliskuussa tuonne Minamarkiin, ja melko kehnoja/ristiriitaisia arvosteluja paikka on saanut. Tripadviserilla tosin on kehuttukkin.... saas nähdä.... Voitko kertoa enemmän tuosta hotellista, vinkkejä esim huoneiden suhteen. Oliks siellä muuten hiustenkuivaajaa? Ilmeisesti ei. Mites saiko rantapyyhkeet? Onko mitään positiivistä? Vai ainoastaan halpa hinta...

    • Mietityttää

      Sama mietityttää myös meitä. Olemme lähdössä samaiseen hotelliin tässä piakkoin ja tosiaan kovin on ristiriitaisen kuvan saanut ko. hotellissa näitä juttuja lukiessa.

      Onko ruoka tosiaan niin pahaa kuin on annettu ymmärtää? Vai vain yksitoikkoista? Onko joku sairastunut hotellin ruuasta?

      Onko huoneet siistejä?

    • hm

      Lennetään huomenna Minamarkin all-inclusiveja maistelemaan. Kerron viikon päästä, oliko hyvää :)

    • Egyptin Musta Jaska

      Ruoka on ihan ok, jäkiruuat on suhteessa parhaimpia. Mikään erityinen kulinaristinen nautinto ruokailu ei kyllä ole, mutta kyllä sillä nälkä lähtee. Lounaan söin muualla ja illalla ja aamuisin kävin tuolla syömässä. Useinhan lounas tulee syötyä retkillä tms. joten siitä sai vähän vaihtelua ruokapaikkoihin.

    • 0090

      allas ei ole lämmitetty. ruoka on syömäkelpoista, mutta ei saa minulta ensimmäistäkään plussaa. all-inc alkoholijuomat kaikki tosi huonoja, mitä lie pontikkaa. hotellin päärakennuksen lähimmissä huoneissa nukkuminen mahdotonta, meteli hotellin yöjuhlissa on uskomaton. hotellin asiakkaista 90 % venäläisiä, iltaohjelmat venäjäksi, henkilökunta puhuu luonnollisesti hyvin venäjää.. huoneet siistejä, joskin ovenripa voi jäädä käteen, verhot repsottaa, ei aina tule vettä.. toisaalta, kun hotellilla on oma ranta, hyvä sijainti, ruuat ja juomat sisältyvät hintaan jne ja kaikki tämä esim meillä 380 eur/vko, niin ei passaa valittaa. vaatimaton, mutta perustarpeet hyvin täyttävä hotelli.

    • aisjaa

      HUOM tällähetkellä hotellin animation tiimissä eli juurikin iltaohjelmissa toimii kaksi suomalaista tyttöä jotka tuovat oman piristyksensä hotelliin!!

    • 3/12

      hyvä pikka!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Huomenta ihana

      Kauniskasvoinen ihanuus 😘 saan sut vielä
      Ikävä
      47
      7715
    2. Hei rakas...

      Miten on työpäivä sujunut? Rakastan sinua 💗
      Ikävä
      33
      4273
    3. Ei tämä etene ikinä

      Kun kumpikaan ei enää ota yhteyttä. Mä en ainakaan uskalla.
      Ikävä
      57
      3745
    4. Edelleen sitä on vaikea uskoa

      Että olisit oikeasti rakastunut muhun
      Ikävä
      50
      3210
    5. Vitsi mihin menit. Heti takasin.

      Mä näin sut tuu takasin! Oli kiire, niin en ehtiny sin perään!
      Ikävä
      17
      2906
    6. Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...

      Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons
      Suomalaiset julkkikset
      68
      2632
    7. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      64
      2508
    8. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      57
      2444
    9. Toiveikas vai toivoton

      torstai? Ajatuksia?
      Ikävä
      40
      2349
    10. Mukavaa päivää

      Mun rakkauden kohteelle ❤️ toivottavasti olet onnellinen
      Ikävä
      16
      2296
    Aihe