ID-lipuilla Stadista NYCiin

Osaako joku arvioida hintoja?
8223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

tietäsköhän työnantaja?

Äänestä

Tuskin olet stuertti, jos täältä pitää kysyä.

Äänestä

aloitushan on provo......paitsi jos kyseessä on joku airpron luuseri vuokratyöntekijä.

Äänestä

Ei vaan olen yksinkertaisesti UUSI työntekijä, enkä tiedä vastausta. Ikävää, että kaikki on muka provoa tällä palstalla. Huoh

Äänestä

Tentausentusen dollars/siivu

Äänestä

Uutta työntekijää varmasti autetaan mielellään, ei tosin välttämättä anna hyvää kuvaa, että heti vinkuu alennuslentoja New Yorkiin.

Kysäseppä kuitenkin sieltä Finskin toimistosta.

Äänestä

Heh, vinairin leiviin ole enää aikoihin palkattu uusia työntekijöitä lentämään. "Stuertin" pitää yrittää tyydyttää uteliaisuutensa muilla keinoin..

Äänestä

1,15 Euroa bisneksessä. 85 senttiä sikapuolella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


stuertti kirjoitti:

Osaako joku arvioida hintoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu