Uuden kolmosen ruostesuojaus

Kolmosen helmakotelon pää on jätetty täysin auki takarenkaan edestä. Katsokaapa vaikka jos käytte liikkeessä. Raottakaa takapyörän pahvista sisälokasuojaa sormella kevyesti ja voilá. Eivät edes saumamassaa ole raskineet laittaa helmakotelon päähän.
2200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Uskomatonta jos noin on :/

Itse oon matukkani ruostesuojauttanut suosiolla, vaikka en ole kovin montaa vuotta tai km. edes uudella autolla yleensä ajanut... jotenkin siitä saa "mielenrauhan" että suojaus on monta kertaa parempi kuin missä tahansa muussa tehtaalta tulleessa autossa :)
Näin, vaikka auto tosiaan ei edes ehdi alkaa näillä ajoilla kunnolla ruostumaan, kun jo vaihtuu.

Taannoin kun kyselin ruostesuojauksesta Mazdan maahantuojalta, oli ilm. heille niin tiukka paikka, etteivät edes vastanneet. Taisin tiedustella kuutosen kampanjana tehdyistä maalauksista tmv.

Äänestä

voi hurja sentään! Kirjota vittu sitten kun sulla on jotain oikeaa asiaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pyhä Sylvi & Knit kirjoitti:

Kolmosen helmakotelon pää on jätetty täysin auki takarenkaan edestä. Katsokaapa vaikka jos käytte liikkeessä. Raottakaa takapyörän pahvista sisälokasuojaa sormella kevyesti ja voilá. Eivät edes saumamassaa ole raskineet laittaa helmakotelon päähän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu