Mää oon niin viaton

ja näytänkin viattomalta
2156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kolkuttaako omatunto?

Äänestä

Onko kenties viestissäsi ivaa mukana.Toivottavasti ei ja että kadunko jotain mahdollisesti ehkä sullakin syytä katua jotain.Tilannehan oli todella epämääräinen.Mitä kuitenkaan hyödyttää katua. Koska mitään ei kuitenkaan ole tehtävissä niin olen ymmärtänyt.Mulla on joistakin asjoista kuitenkin toisenlaiset ajatukset.On olemassa muuan asja josta en tule tinkimään. Sehän on ylipääsemätön asja.Kaikki vain päättyi niin rumasti enkä uskonut että siinä olisi niin käynyt .Olisi varmaan pitänyt ottaa asja varovaisemmin käsittelyyn olisiko siitä ollut mahdollisesti mitään apua jäi näkemättä.Minä nyt vaan olen tämmöinen omalla tavallani pyrin kuitenkin toisenlaiseen ratkaisuun

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en oo rypeny kirjoitti:

ja näytänkin viattomalta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu