Ostaisko Audii?

Kelasin et pitäiskö ostaa Audi ku se on muotii.. Saisko paril tonnil jotai Quattroo isol koneella? Pitäs kiihtyy nopeesti ja joku yli 200heppaaa ja yli kolmelitraa ainaki.
4133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sä voit kelaa vielä saaks vielä noil pavuil muotikaaraa.

Äänestä

Jos sulla ei ole tyttöystävää niin osta bmw. Saat uusia kavereita.

Äänestä

tolla rahalla saa audiin YHDEN ison huollon merkkiliikkeestä!!!

Äänestä

Osta ihmeessä Audi, sit saat kundikaverin jonka kanssa voitte harrastaa sitä mikä myös tuntuu olevan muotii...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teho-Henkka93 kirjoitti:

Kelasin et pitäiskö ostaa Audi ku se on muotii.. Saisko paril tonnil jotai Quattroo isol koneella? Pitäs kiihtyy nopeesti ja joku yli 200heppaaa ja yli kolmelitraa ainaki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu