se auto jolla minä ajan,on paras.se voittaa kaikki testit,se on nopein,sillä pääsee mihin vaan,siihen ei koskaan tule vikaa,se on vuoden kesä-ja talviauto,se ei saastuta ilmastoa,jos joutuu kolariin,niin siinä ei loukkaannu,sillä ajaa maailman tappiin saakka,se ei kuluta polttoainetta lainkaan,sen käyttökulut on nolla egua,sen valmistus maa on made in earth,(jotkut osat saattaa olla avaruudessa valmistettuja,mutta en ole varma) vakuutus maksuja ei ole lainkaan,siihen mahtuu koko suku kyytiin,ja mikä parasta,SE EI MAKSA MITÄÄN!!
paras
best und best
4
117
Vastaukset
- c20ne
No se on kiva kun on välillä joku tyytyväinenkin auton käyttäjä :) Taisit unohtaa että se on myös parhaimman näköinen?
- O||||||O
ai, sullakin on Jeep
- best und best
no joo,on se myös parhaimman näköinen,mutta kauneushan on katsojan silmissä.
- vuodenauta
Olen aina valinnut vuoden auton. Joskus kahdenkin ,kolmenkin
Aina se on ollut paras kunnes aika ja tietoisuussekä kokemuspohja on lisääntynyt.
Ja oli merkki sitten mikätahansa niin aina tulee joku ja sanoo" Hööö, miksä tollasen ostit...eksätiää että toi on just se huono auto,olist ostanut BeAudmorriksen;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1752968
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.642566- 2032220
- 731849
- 1021773
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91651- 1021452
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2171151- 811120
- 951079