kun käytän samsungin new studio pc- ohjelmaa, ohjeessa sanotaan: "Valitse matkapuhelimen näytöstä PC Studio -tila." En minä aikakaan löydä samsung galaxy s2:sta sellaista pc studio tilaa... olisin vain siirtänyt yhteystiedot ja viestit omalle koneelle, mutta eipä onnistukkaan
älli hukassa galaxyn kanssa
tiitterä*
2122
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Yhteystietoja ei tarvitse siirtää omalle koneelle, koska ne menevät automaattisesti omalle Google tilille. ( Jos olet laittanut sen asetuksista päälle). Viestit saa laitettua esimerkiksi muistikortille tällä ohjelmalla: https://market.android.com/details?id=com.riteshsahu.SMSBackupRestore&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yaXRlc2hzYWh1LlNNU0JhY2t1cFJlc3RvcmUiXQ..
Liitä SGSII USB-johdolla koneeseen, valitse massamuisti. Avaa Wn tietokone lähde ja kohde hakemistoissa. Voit kopioida/siirtää niin monta tiedosta kuin haluat.
Pc-suite oli ennen joissakin Samsugeissa, symbian, Omnia HD. Nykyään käytetään Samsung Kiesiä päivityksiin sun muihin.