4-6 "ihmisiksi elävää" aikuista etsii vuokralle mökkiä iskelmä-himoksen aikoihin jämsän himoksen läheisyydestä 28.6 -- 1.7 väliseksi ajaksi !!!!!!!!!!!
Keskusvaraamosta ei enää löydy mitään.
Mistä mökki iskelmä-himokseen ???
iskelmään
3
245
Vastaukset
Hei,
Minkä ikäisiä olette? Sukupuoli? Meillä olisi mökissä tilaa neljälle hengelle ko. ajalle..- pesaro
Juuri valmistumassa oleva parimökki, josta toinen puoli vielä vapaa. Majoitus 2-4 henkilölle. Reilu 1km festarialueelle. Tietoja ja kuvia lisää nettiasunto.com id numero 48062. Sitä kautta myös yhteystiedot.
Sari - Vaikka talkkariksi
Löytyisikö majoitusta rontti 45-vee luotettavalle miehelle festarin ajaksi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2184992- 1902698
- 671572
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss521450Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa91272Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?991268- 1321247
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1511176Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1091174- 821163