Mä olen koko ajan

vähän aavistellutkin että sulla on usempi nainen "kiikarissa"..???????
7171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En saa mut pyydän silti, mitään en ole tehnyt !

Äänestä

Eikö kaikilla miehillä ole kiikarissa enemmän,kuin yksi nainen.Varsinkin näillä nettihurmureilla,joilla on profiileita joka puolella.

Äänestä
  • Joo. 25-v. alotellaan ja jatketaan niin kauan kun sormenpäät näppäimistöön
    taipuu.

    Äänestä

Aavistellut. Onhan sitä tullu aavisteltua. Aavisteluun taitaa aina kaikki kaatua

Äänestä

Voi olla... mutta totuudessa en tule saamaan niistä yhtäkään. :D

Äänestä
  • Tai saat ne kaikki. Mites pärjäilet? :D

    Äänestä

  • Lipeät totuudesta niin kaikki on sun.. :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


"ny tunnustit" kirjoitti:

vähän aavistellutkin että sulla on usempi nainen "kiikarissa"..???????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu