Sain vahvistuksen kanavointia koskeviin tutkimuksiini.
Olen jo pitkään ollut vakuuttunut siitä, että kanavoinnin tajunnanvirta yltää pisimmälle, kun se on pakattu akaashakentän formaattiin X24.
Tänään sain näin lähetetyn signaalin niin voimakkaana, että lensin persuksilleni lattialle ja menetin tajuntani 32 sekunniksi.
Jälkikäteen pystyin jäljittämään signaalin Plejadien kaakkoishaaran
reptiliaanien lähettämäksi. Koskaan aiemmin en ole näin kaukaista signaalia edes heikommallakaan volyymilla vastaanottanut !
Uutta kanavointirintamalta:
9
155
Vastaukset
- uytr767r65r5r65e6546
Kanavassa ui myös Islannin järvihirviö!
- Ootinsirhi.
Hieno homma että informoit asiasta arvoisa aatetoveri Lars L.Levitadius!Tällaista olen tosin itsekin pähkäillyt ja nyt asia on siis täysin varma.
Nyt kun itse kohta puoliin tulen saamaan akashakentän formaattiin X24 pakatun tajunnanvirran signaalin niin osaan varautua siihen oikealla folio-sekä muulla suojauksella.
Ja aivan kohta,eli parin aioonin päästä,tulen saamaan akashakentän X24 formaattiin pakatun tajunnanvirran signaalin itseltään avaruusamiraali K.Umaralta.
Tämä avaruusamiraali K.Umara johtaa sitä Athabantialaisten tähtialusten laivastoa,joka on tulossa pelastamaan meitä NWO:n katalien ilkitöiden kurjuudesta.
Tämä minulle kohta tuleva,akashakentän X24 formaattiin pakattu signaali,sisältää joko aktivointi tai peruutuskoodin.
Aktivointikoodi tarkoittaa sitä,että sillä koodilla aktivoin maan alla luolissa olevat valotyötekijät aktiiviseen toimintaan,ja he tulevat esille maanalaista piilostaan.
Peruutuskoodi tarkoittaa taasen sitä,että homma on toistaiseksi peruutettu.
Viime aikoina eri puolilla maapalloa kuuluneet oudot äänet ovat vain maan alla olevien valotyöntekijöiden urputusta.
He kun alkavat olemaan turhautuneita pitkästä odottelusta ja siitä,etteivät ole päässeet tositoimiin.- Lannan levittäjät
Eikö teillä skeporaukoilla ole parempaa tekemistä kuin kirjoitella tuollaista jonninjoutavaa paskoo. Köyhää on totisesti teidän henkinen ja fyysinen elämänne!
Hankkikaa se oma elämänne muualta. - Kanavoi-leipä.
Lannan levittäjät kirjoitti:
Eikö teillä skeporaukoilla ole parempaa tekemistä kuin kirjoitella tuollaista jonninjoutavaa paskoo. Köyhää on totisesti teidän henkinen ja fyysinen elämänne!
Hankkikaa se oma elämänne muualta.Sopiihan tuollainenkin varsin mainiosti sen tuuban joukkoon,mitä ne todelliset "ufologit" levittävät.Eikä niillä siis näin ollen ole juuri lainkaan eroja.
Mahdolliset erot ovat vain puhdas tulkintakysymys.
Näin minulle on kanavoitu. - Lars L. Levitadius
Lannan levittäjät kirjoitti:
Eikö teillä skeporaukoilla ole parempaa tekemistä kuin kirjoitella tuollaista jonninjoutavaa paskoo. Köyhää on totisesti teidän henkinen ja fyysinen elämänne!
Hankkikaa se oma elämänne muualta.Itse saasteen levittäjä olet!
Kirjoituksesi osoittaa, ettei sinulla ole alkeellisintakaan tietoa
akaashakenttien rakenteesta ja niihin sitoutuneesta ajatusenergian suunnattomasta potentiaalista neljännessä ulottuvuudessa. Häivy palstalta helvetin kuuseen ja ole kirottu ! - juudas iskariot
Lars L. Levitadius kirjoitti:
Itse saasteen levittäjä olet!
Kirjoituksesi osoittaa, ettei sinulla ole alkeellisintakaan tietoa
akaashakenttien rakenteesta ja niihin sitoutuneesta ajatusenergian suunnattomasta potentiaalista neljännessä ulottuvuudessa. Häivy palstalta helvetin kuuseen ja ole kirottu !Kanavointisi on suorastaan taidetta. Älä vaan lopeta, täällä on paljon opetuslapsiasi jotka kaipaavat hengen ravintoa kanavointien muodossa.
- Boooom!!!!!!!!!!!!!!
juudas iskariot kirjoitti:
Kanavointisi on suorastaan taidetta. Älä vaan lopeta, täällä on paljon opetuslapsiasi jotka kaipaavat hengen ravintoa kanavointien muodossa.
Näin on että Lars L.Levitadiuksen kanavoinnit ovat suorastaan jopa galaktista taidetta.
Juuri tällaista hengenravintoa me opetuslapset kaipaamme kanavointien muodossa.
Ja kaikki muut ovat saasteen levittäjiä ja akashakenttien rakenteesta sekä niihin sitoutuneesta ajatusenergiasta ja suunnattomasta potentiaalista neljännessä ulottuvuudessa tietämättömiä.Sellaiset pitäisi todellakin häivyttää kaikkien aikojen suurimmalla,galaktisella akashapommilla.Tällaisesta kaikkien aikojen suurimmasta galaktisesta akashapommista on eräs Andromedan galaksilla sijaitseva galaktinen pommitehdas jo saanut pikatilauksen galaktiselta kanavointikongressilta.Näin kertoo galaktinen media.
- Kyrsä A.Nus
Taidat olla itse sellainen ulostaja, joka ei paljon katso mitä ulos suoltaa.
Älykkyytesi taitaa olla melkoisen alhainen, peräti olematon. - kanavointii
11101111111010011001!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791756
- 108987
- 94874
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19683- 51655
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41567Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164523Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45518Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä24475Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;193466