Luotto mennyt ihan kaikkiin. En tiedä miten pystyn luottamaan sinuun ja meihin?
Vaikeaa on :(
Vaikeaa on :(
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Sitä saa kun pelaa
.
sellaista..
no ei kannata luottaakaa. sulla ei oo muuta vaihtoehtoo ku pelätä. taikka pelleillä loppuikä.
Mitäs peliä tänään pelaillaan "kyssäri". Jalista vai pesäpalloa?
Vaikea aloittaa mitään, kun ei tiedä mikä on ollut eräitten peliä ja mikä totta? Ei uskalla tehdä mitään, kuin odottaa.
luotto menee kun pitää lähes jokaiselle joka keksii kysyä, niin jakaa torttuaan!
Montako miestä lie sullakin jo ollu, ainakin 50 veikkaisin?
Mä olen ylpeä itsestäni, että olen pitänyt luvun yhdessä ja luotto on hyvin vähäistä ihmisiin, jotka ajattelevat jotain muuta. Terv. Myös luottamusongelmainen.
yrititäppä saada ensin toinen luottamaan itseesi,se kun pitää olla molemminpuoleista.
ei lähellekään. osunu arvaus.
Pitää vain luottaa niin kuin pässi suuriin sarviinsa vaikka silloin tällöin pettyisikin. Se on ainut tie ja keino. - Kuka sulle on luvannut, että elämästä selviäisi helpolla.
Joskus tuntuu tolta. Uskon kyllä, että mielesi vielä parantuu ja pystyt vielä jonain päivänä ajattelemaan tätäkin positiivisesti. Vaikeudet vahvistavat! Tsemii :)
Minäkään en enää uskalla luottaa, niin monta kertaa saanut pettyä kun tietää toisen valehtelevan
Mikä luoton vei? Oletko varma, ettei kaikki ole vain mielikuvitustasi?
Älä aloita taas tota virttä, aina ollaan yhdessä oltu hyvä tiimi ja kimpassa pysytty vaikka vähän välillä toisiamme on kusetettu. Olet rakas taas vaan niin mustasukkainen, kun kävin vähän vieraissa, mutta sä olet aina mun ykköseni kulti.