Katseletteko alastonkuvia joissa esiintyy omaa sukupuoltanne oleva henkilö ja kiihotutte kuvista?
Itse katselen miesten kaluja jopa enemmän kuin alastomia naisia. Minusta kulli on niin kaunis, varsinkin paljaspäinen kalu saa sydämmen tykyttämään. En ole miehestä muuten kiinnostunut, ainoastaan kauniit kalut kiinnostaa. Mitä sitten tekisin sellaiselle kauniille kalulle? Haluaisin ottaa se suuhuni ja suukotella sitä, ehkä nielisin spermaa. En pidä itseäni silti homona.
Itse katselen miesten kaluja jopa enemmän kuin alastomia naisia. Minusta kulli on niin kaunis, varsinkin paljaspäinen kalu saa sydämmen tykyttämään. En ole miehestä muuten kiinnostunut, ainoastaan kauniit kalut kiinnostaa. Mitä sitten tekisin sellaiselle kauniille kalulle? Haluaisin ottaa se suuhuni ja suukotella sitä, ehkä nielisin spermaa. En pidä itseäni silti homona.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minä en todellakaan pidä kalua yhtään kauniina, tosin en pilluakaan. Mutta mielestäni naisten rinnat ovat kauniit.
Ihmisvartalo on kaunis ja jokaisesta kohdasta siinä voi löytää kauneutta joka ei ole pelkästään makuasia. On kauniita silmiä, neniä ja suita, miksei sitten kauniita pileja ja pimppejä?! On niitä, usko pois!
Kyllä tuo minusta vähän homolta kuulostaa... Mikä sitten on normaali, heteroita on ainakin eniten ja itsekin kuulun niihin joten päässä soi että hetero on normaalein. No, jos haluat imeä munaa ja tykkäät silti tytöistä niin kai sä oot bi.
Mä en nimittäin tosiaankaan kattele miesten kuvia.
Kauniita kaluja löytyy esim. osoitteesta www.seksitreffit.fi ja siellä kohdasta:omakuva - muiden lähettämiä kuvia. Jos oma kaluni on kaunis, niin miksei jonkun toisenkin kalu voisi näyttää kauniilta! Tekeekö mielipiteeni minusta Bi-seksuaalin? Jos olen niellyt omaa spermaani ja jossain tilanteessa saattaisin maistaa jonkun toisen spermaa, niin enkö silti voi pitää itseäni heterona?
En tietoisesti katsele, mutta kyllähän miehen kalu voi olla kaunis, ihan sellainen, että tekisi tosiaan mieli ottaa se sormien väliin, huulten väliin ja alkaa imeä. Kalujakin on niin monen näköisiä ja kokoisia, jotkut kiihottavia, jotkut taas ällöttäviä. Kyllä joskus kaluja voi katsella ihan innolla. Eli mielestäni se on ihan ok. Ainakin kokeilemisen arvoinen asia. Tekis ainakin itse mieli kokeilla, imeä, kosketella.
Jos kiinnostaa, jutellaan asiasta lisää.
Olen tietoisestikkin katsellut miesten kaluja,
tosiaan toiset ovat sellaisia, että voisi vaikka heti ottaa käsittelyyn, imeä, runkata tai muuten vain hiplata.
Olemme vaimonikin kanssa keskustelleet asiasta,eikä hänkään laittanut hanttiin vaikka sellaista tekisinkin, halusi jopa tulla katselemaan miesten touhuja.