..saako asemalt..
tietoa?
löytyykö
6649
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ruoho on halpaa ja hyvää: Kaivari.
10 gramman pussi tulee täyteen ihan parin minuutin konttauksella. Jos nurmi on just leikattu, ei tarvitse edes ite nyppiä.
Ei kestä kiittää.
olen kyl ihan tosissani!!! kertokaa nyt edes jotain!!!!
kertokaa nyt jotai!!!!joku paikka!!!
Ei tule toistumaan.
09-8388 6887
Kysy somaleilta jotka hengaa steissillä ja asematunnelissa. Niiltä oon ite ostanu lätkää joskus muutama vuos sitten ku hyviä kontakteja ei vielä ollu. Tää on kuitenki aika riskaabelia, luultavasti saat makssaa ylihintaa, ne voi myös yrittää kusettaa. joten oo varovainen, myös kyttiä pitää varoa. Onnea matkaan!
Huumeit voi tosiaan olla tosi vaikee hankkii jos ei tunne oikee sellast porukkaa... Ei sua kukaa oikee tääl voi neuvoo, ku ei nyt mestoi mist hankkii kannata kumminkaa koko kansalle koilottaa!
Mut helsinki... Sielt saa vaik mitä ja vaik mistä! Sinne on aina kiva mennä käymää. :)