Tulitko

lukemaan täältä mitä ajattelen sinusta?
9192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

tietysti rakkaani. Kaipaat minua kun hullu.

Äänestä
  • tää kommenti sai miinusta paljon koska se on oikeassa :(

    Äänestä

kukaan tietää kuka sä oot ?

Äänestä

Telepatiaa :) Tulinhan minä :)

Äänestä

Mistäs muualtakaan minä saisin sen tietää ja nähtävästi et ajattele minusta mitään hyvää,kun pilkkaat minua täällä

Äänestä

En oikeastaan, kun näiden viestien kirjoittajia ei tunnista.

Lähetä se mielipiteesi suoraan minun kännykkään, kiitos! m > n

Äänestä

kroonisesti ajattelet minua

Äänestä

Löydät ne viestit kyllä.......arkistosta.

Äänestä
  • tiedän, tunteita tulee ja menee, siksipä se tänne jäikin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


se oli vain tunne kirjoitti:

lukemaan täältä mitä ajattelen sinusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu