Et puhunut

Et sitten ikinä halunnut puhua minulle.Tänään sen kerroit,olit tehnyt tulevaisuuden suunnitelmia enkä kuulunut niihin.
Hirveän paha olla.
4174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuka,mitä,häh?

Äänestä

Kuulut ainakin minun suunnitelmiini :)

Äänestä

Otan osaa. Varmaan järkytyit.
Selviydyt silti, usko parempaan huomiseen.

Äänestä

ostanut aku ankka sarjakuvia ja tulevaisuudessa suunnitelmiini kuuluu puumajan tapetointi kun alkuperäis bätmänit kautta tex willerit ovat jo päässeet niin haalistumaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


¨¨ kirjoitti:

Et sitten ikinä halunnut puhua minulle.Tänään sen kerroit,olit tehnyt tulevaisuuden suunnitelmia enkä kuulunut niihin.
Hirveän paha olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu