Mondeosta kuuluva outo ääni

Oli hankala selvittää sen alkuperä,mutta löytyihän se lopultakin:
Hihna luisti pahasti ja jako sekaisin.Ääni kuulosti aivan tällaiselta startatessa jotta
köf köf köf köf köf!Asentajan mukaan selvä merkki siitä,että kopasta on tiiviste hajonnut.Tarttuukohan se ehkä myös ihmisiin?
1355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Juu tartuu se.. minuun tuli ne sadat viat motskusta.. erityisesti kun vetarien rasvat lensi ulos, tuli musta varsin liukas tyyppi,


Hahhhhhaaaaaaaaa




Mut nyt viat vain muisto, kun alla toinen auto, Huom..EI FOORDI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mondeo live kirjoitti:

Oli hankala selvittää sen alkuperä,mutta löytyihän se lopultakin:
Hihna luisti pahasti ja jako sekaisin.Ääni kuulosti aivan tällaiselta startatessa jotta
köf köf köf köf köf!Asentajan mukaan selvä merkki siitä,että kopasta on tiiviste hajonnut.Tarttuukohan se ehkä myös ihmisiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu