Nimimerkki Jorma Haapanen on

tämä harakanpesä hanketta pyörittävä sähköpostiosoitteiden levittäjä Kotka foorumilla, ettekö älynneet. Siis meidän Paras Filari
3147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No en tunnista itseäni tästä! Ettei vaan olisi Jari Luumi?

Äänestä

Eihän minua nyt noista tunnista! Luunuhan asiaa on hoitanut sielä Koivulan koululla!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Perus Fillari kirjoitti:

tämä harakanpesä hanketta pyörittävä sähköpostiosoitteiden levittäjä Kotka foorumilla, ettekö älynneet. Siis meidän Paras Filari

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu