SUOMALAISMIES SÖI LUOTTOKORTIN LENTOKENTTÄBAARISSA

http://www.hs.fi/msn/kotimaa/Humalaraivoinen suomalaismies söi luottokortin lentokenttäbaarissa/a1305555696286
274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuulostaa siltä että aikuista miestä lapsettanut pahemman kerran.

Muistakaahan arvon suomalaiset, että olkaamme esimerkiksi muille kun reissaamme.

Kännäämisen -ja lapsellisen käytöksen voisimme jättää suomeen edes hetkeksi.

Äänestä

Ilmeisesti antipersuluuseri taas matkalla öräilemässä kännipäissään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EAT LUNCH kirjoitti:

http://www.hs.fi/msn/kotimaa/Humalaraivoinen suomalaismies söi luottokortin lentokenttäbaarissa/a1305555696286

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu