POJAT ! kelpaanko kellekkää ?

olen 96 tyttö loppuvuodesta syntynyt olen 163cm pitkä ja painan jotai 57 kg , mulla on blondit keskipitkät hiukset ja ruskeat silmät kuppikoko 75/B , tykkään urheilla ja harrastan lätkää. Pukeudun normaalisti en mitenkään kovin jätkämäisesti ja en ole mikään pikkupissis . Meikkaan normaalisti ripsari/puuteri ja vähän kajaalia . Seurustelin 1 vuoden meillä meni viimekuussa poikki välit, jätkä petti mua 4 kertaa . ja tästä herääkin kysyymys että kelpaanko ollenkaa kellekkää O: ?
11276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Joo meehän muualle

Äänestä

Varmasti kelpaat, kun et edes ole mikään läski :)

Äänestä

Tuon perusteella kelpaat monellekkin tyypille :) harmi että teillä meni välit poikki :( ja varsinkin tuon takia >:( mikä siinä on että pitää mennä pettämään, itse en koskaan pettäisi tyttöystävääni vaan pysyisin uskollisena koko suhteen ajan. Mutta joo, kyllä kelpaisit :)

Äänestä

mulle kelpais mut oon kai sul iian nuori oon 14v ja oon paimiosta

Äänestä

Olet jo seurustellut (jota monetkaan tuon ikäiset eivät ole tehneet) ja sitten tulet tänne kysymään kelpaisitko kellekkään?

Sori vaan mutta nyt on pakko sanoa että tää on hemmetin idiootti kysymys ja tämä ei ole facebook jossa kaikki kaverit kirjoittaa "kelpaisit kenelle tahansa kultsi

Äänestä
  • hei mikä siinä jos tulee kysymään apua jostain keskustelu palstalta, ei sitä voi tuomita. mutta kuitenkin on harvinaista että tälläiseltä sivulta löytää "sieluntoveria" ja toinen pointti, jonka varmaankin tiedätte, tällä sivulla useimmat ovat keski-iän kriisissä olevia sinkku miehiä, jotka trollaavat täällä. ja sitten miksi et jättänyt jos sse petti sua neljä kertaa? ekasta vielä ymmästää edes jotenkin jos ei eroa, mutta toka ja kolmas ja vielä neljäs kerta. huhuh on kyllä aika kylmä jätkä ollu sulla, mutta varmasti löydät jonkun, ja muutenkin lukiossa vuoden päästä sä löydät varmasti jonkun ja luio suhteet ovat paljon pitempiä ja kypsempiä.

    Äänestä

  • J484 kirjoitti:

    hei mikä siinä jos tulee kysymään apua jostain keskustelu palstalta, ei sitä voi tuomita. mutta kuitenkin on harvinaista että tälläiseltä sivulta löytää "sieluntoveria" ja toinen pointti, jonka varmaankin tiedätte, tällä sivulla useimmat ovat keski-iän kriisissä olevia sinkku miehiä, jotka trollaavat täällä. ja sitten miksi et jättänyt jos sse petti sua neljä kertaa? ekasta vielä ymmästää edes jotenkin jos ei eroa, mutta toka ja kolmas ja vielä neljäs kerta. huhuh on kyllä aika kylmä jätkä ollu sulla, mutta varmasti löydät jonkun, ja muutenkin lukiossa vuoden päästä sä löydät varmasti jonkun ja luio suhteet ovat paljon pitempiä ja kypsempiä.

    Ite en oo lukiosta vielä ainakaan löytäny :D Yrittäny sieltä about 6 naista..haha... oon ekalla vuodella..

    Äänestä

  • utufuv kirjoitti:

    Ite en oo lukiosta vielä ainakaan löytäny :D Yrittäny sieltä about 6 naista..haha... oon ekalla vuodella..

    no oli meijän koulussa joskus sellanen jäbä en koskaan kuullu sen puhuvan ja oli muutenkin sellanen sulkeutunu. ja nyt näin sen pari päivää sitten imuttelemassa jonkun muijan kanssa...

    Äänestä

Urheilullisille tytöille on aina kysyntää! ja keplaisit mullekin :)

Äänestä

Kadehdin:(

Äänestä

Mitäs se 75/B rinnoista sanookaan? Eiköhän muut asiat aikanaan enemmän vaikuta rakkauteen kuin rintasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämmöne vaa kirjoitti:

olen 96 tyttö loppuvuodesta syntynyt olen 163cm pitkä ja painan jotai 57 kg , mulla on blondit keskipitkät hiukset ja ruskeat silmät kuppikoko 75/B , tykkään urheilla ja harrastan lätkää. Pukeudun normaalisti en mitenkään kovin jätkämäisesti ja en ole mikään pikkupissis . Meikkaan normaalisti ripsari/puuteri ja vähän kajaalia . Seurustelin 1 vuoden meillä meni viimekuussa poikki välit, jätkä petti mua 4 kertaa . ja tästä herääkin kysyymys että kelpaanko ollenkaa kellekkää O: ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu