Mikä onkaan huvittavin näky?

-Janne78.

Se kun 18-20v pikkupoika ajaa isin ostamalla autolla tai sukulaisten tai sitten mansikanpoimintarahoilla hankitulla.. isi maksaa kai lainankin?
pikku lippalakkipää, armeijassa itseään hypyttänyt punaperspaviaani joka huomaa että laki sallii auton ja sillä voi ajaa. Tosin se ajaminenhan sujuu yhtä hyvin kuten akoilla eli ratissa on täysi neiti:)

20v poika on sama asia kuin 40v neitimäinen transvestiitti. Miehekkyyttä yritetään tuoda esiin mutta sitä ei ole, hame sopisi hyvin housujen tilalle.

kun 20v hujoppi kaahaa autolla pikkutytön kanssa niin monasti tulee tilanteita että 30-50v aikuiset korstot naisineen saattavat kiusata poikaa parkkipaikoilla. Yleensä poika soittaa poliisit koska ei kykene neitimäisillä ranteillaan puolustamaan itseään saati pikkutyttöä joten turpaan otto on yleistä.

heh..

7

167

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pöö.

      Sitäpä juuri tuolla puskalla, joka riehuu ja itkee palstoilla 24/7 ja
      365/vuosi.

      Aloittajahan onkin vainoharhainen. Ollut jo vuosia.

    • ap.

      vastahan eilen tänne kirjotin :)

    • Entä mikä oikeasti?

      Sä tällä palstalla, vitun apina.

    • Jannelle.

      Menehän sirkukseen tienaamaan leipäs äläkä kokoajan avaudu täällä toisten käyttäytymisestä. Sulla ei oo siihen osaa eikä arpaa.

      Vittu et kolmekymppiset voikin olla noin saatanan daijuja.

      Ammu ittes vitun pässi.

    • tietäjä92

      On suorastaan nautinnollista lukea, kuinka fiksuja ja erityisen aikuismaista käytöstä esiintuovia ovat nämä eräät kolmekymppiset. Olet niitä ihmisiä, joita tämä maa tarvitsee ja jotka ovat ehdottomasti sivistysmaan varmin merkki. Asiallisia, ymmärtäväisiä, muut huomioon ottavia, suvaitsevaisia. Ihme, ettet jo linnanjuhliin ole kutsua saanut. Ehkä tänä vuonna.

      Mutta halusin vain sanoa, että otan sinusta oppia tästä eteenpäin, istun kotona pimeässä koska häpeän ikääni ja kun täytän tuon maagisen 30 vuotta, lähden ulos hakkaamaan nuorempia, juomaan viinaa ja kertomaan kaikille alaikäisille, kuinka hienoa on olla mies ja kuinka idiootteja kaikki nuoret ovat, tekivät mitä tekivät.

      Terv. "20-vuotias teini"

      • tietäjä-86

        Yks sun parhaimpia viestejäs tähän asti :D


    • ○ccc.

      ☺☺☺☺☺

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      252
      2308
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      192
      1694
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      48
      1367
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      50
      1045
    5. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      41
      846
    6. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      15
      827
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      31
      810
    8. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      23
      778
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      25
      776
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      647
    Aihe