Centra Ashlee Hotel Patong, kokemuksia tästä hotellista. Mitä mieltä olette olleet palvelusta, aamupalasta yms.
Vastaukset 4
- Joroma
Samaa kyselen 28.3 suuntana Phuket ja Centra Ashlee Hotel.
- Gööhring
Itellä kans mietinnässä kyseinen hotelli, minkä tasoinen? Onko kukaan ehtinyt käymään?
- Kride75
Olin itse varannut ko hotellin viideksi yöksi, mutta jouduin sitten perumaan tuon muuttuneiden matkasuunnitelmien vuoksi. Voin kuitenkin sanoa, että Centra Ashlee on hyvä hotelli. Perusteluina nyt vaikkapa se, että hotelli on hyvällä paikalla, ok aamiainen, katolla uima-allas ja huoneet moderneja sekä uudehkoja. Hotelli löytyy myös ainakin yhden suomalaisen matkanjärjestäjän sivuilta. Hyvää matkaa.
- kultakalainen
Terveisiä täältä paikan päältä... Ihan perseestä!
Vaihtakaa hyvät ihmiset jos vain suinkin voitte toiseen hotelliin meinaan paikan päällä se on vaikeata ja niin pois päin.
Meteli oli hotellin paremmalla puolella kamalampi kuin hotellin huonommalla puolella. Hissi todella hidas, huoneet haisee aivan hirveesti jollekin sekä jos ootte allergisia hiemankaan jollekin niin ei kannata mennä.
Vaikka uusi hotelli niin ei todellakaan uuden veroinen. Sillä kadun puolella tuli myös vesiongelmaa, vettä ei saanut käyttää ja se oli ihan paskan väristä..
Onneksi saatiin vaihtaa hotellia parin päivän taistelun jälkeen.. Nyt hotellissa ihan muualla ja nyt suht tyytyväisiä mut ongelmia on kyllä ollut joka lähtöön.
En viitsi nyt kirjoittaa kaikkea paskaa tänne mitä on ollut, mutta infoilen myöhemmin ku ollaan takas suomessa, ettei tuu täällä mitään ongelmia... :D :D :D
Hyvää hotellissa oli mukava henkilökunta, aamiainen ok, nopea toiminta sitten kun tilanne oikeasti sitä vaatii eli olivat jo hankkimassa vaihtoehto hotellia jos vettä ei oltaisi saatu vuorokauteen korjatuksi. Toki ei suomessa sellaisen veden jälkeen saisi mennä suihkuun pitkään aikaan, ainakaan ennen kloorausta tai jotain. Mut tosiaan manageri osaa kyllä hoitaa..
Mut juu kyllä hotellia käyttää voi jollei meteli, mahdolliset allergisoivat asiat haittaa sekä horatsujen ihme kiljuminen pihasta... :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1531353Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1221085Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä33862Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216829En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58792- 64762
- 143754
- 47696
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus57632Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan
Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss63593