Miten olisi jos joskus olisi hetki, riisuisin vähitelleni itseni ja keikuttaisin peppuani edessäsi,tanssahtelisin ja kiusoittelisin sinua hetkisen,sylissäsi ja edessäsi,et saisi heti koskea,katsoa vain. Ylläni olisi valkoiset stay-upit ja muuta mukavaa,hiukset hieman pörröllään. Lopun voit valita itse.
http://www.youtube.com/watch?v=uji4_9G6Io0&feature=related
Vaikka tämän tahtiin, taikka ilman. :D
http://www.youtube.com/watch?v=uji4_9G6Io0&feature=related
Vaikka tämän tahtiin, taikka ilman. :D
Vastaukset 8
Vanhimmat
jos olet juuri tuon näköinen, niin olet hän :) totta helvetiissä sopis vaikka heti!!
mun on ikävä sua, oma herkkupeppuni :(
Niin minullakin sinua/häntä, niin että pahaa välillä oikein tekee.
et tiedä kuinka kaipaan vaan sellasta yhdessäoloa ja sitä tunnetta että on joku joka on vastassa, sitä että joku pitää kädestä tai saisi ottaa kainaloon ja pitää hyvänä, ei "sillä"jutulla niin hoppu ole, vaan se tunne että on joku johon luottaa.
Sitäpä juuri, niitä kauniita ja ihania hetkiä kun saa olla toisen luona,lähellä ja pitää kädestä olla toiselle hellä ja tunteellinen. Jakaa ja tuntea kaiken toisen kanssa, siitä josta niin kovasti välittää ja kokee hänet tärkeäksi,erityiseksi elämässään.
Läheisyys ja yhteinen tunne hänen kanssaan olisi kultaakin kalliimpaa, sitä ei voisi edes rahassa tai millään muullakaan mitata tai verrata.
Niin, ei "se" asia ole se päälimmäinen juttu ja vaan se olisi osa sitä yhdessä oloa ja sitä että siinä pääsee vieläkin lähemmäksi sitä toista,se on yksi osa läheisyyttä ja yhdessä oloa niiden muiden asioiden joukossa. Sinulla on ihania ja upeita ajatuksia läheisyydestä ja yhdessäolosta,sitä arvostan.
niin varmaan!
Hyvä.
No sehän sopisi paremmin, kuin hyvin.