Nainen ilman rihmankiertämää keskellä kaupunkia!

oi aikoja ja tapoja

Perjantaina 17.2.2012 olin pyöräilemässä kohti keskustaa, liikenneympyrässä ajattelin että oikaisen pekkarisen varikon kautta, mutta eihän siitä mitään tullut lumivallien takia, joten koukkasin s-marketin takaa torille...Fillari sotkiessani ajattelin, että olisi se vaan maailman ihme jos keskellä toria olisi helmikuussa nainen ilman rihmankiertämää, no ei ollut!!! kiitti mielenkiinnosta!!!

4

577

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • onnipussi

      No, mutta arvaas mitä. Minäkin ajattelin samaa, että olisipa nyt nainen ilman rihman kiertämää . Ja sitten arvaa mitä! Tulin kotiin, panin takin naulakkoon, riisuin kengät ja astelin makuuhuoneeseen.... ja siellä kellitteli sängyllä ihana nainen ihan alastomana. Hän kutsui minut viereensä ja riisui minultakin vaatteet. Sitten rakastelimme. Oli se ihanaa.

    • Minkä kautta?

      Mikä on Pekkarisen varikko
      S-marketin takaa torille?

      Missä päin maailmaa seikkailet (lue: sekoilet)?

      Jossakin jumpen selän takana Tuppiahossa?

    • Unknow

      Lienetkö edes ajanut sillä polkupyörällä..;-)

    • Tämä selvisi

      Kirjoittaja on lieksalainen.
      Ei aihetta enempään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      277
      4722
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      134
      3050
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      45
      2931
    4. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      37
      2899
    5. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      77
      1826
    6. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1694
    7. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1531
    8. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      62
      1459
    9. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      97
      1322
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1222
    Aihe