Oulu baarit

Minne kannattaa poiketa jos meinaa pokata ittellensä naisen illaksi käyttöön?
Tiedän että tää on outo kysymys täälläpäin oleville!
Olen täällä viikonlopun mutta pakkahuoneen kadulla on kallista touhua
174889
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Joku baari missä nyhveröiden vaimoja. Ne antaa pesää. Esim. Tähti hyvä mesta heruttas toosaa.

Äänestä

Kiitos,pittää katsoa saako vierasta......

Äänestä

ritolassa on naisia ainakin oli 60-70 luvulla

Äänestä

karaoke baari, siin apollo hotellin vieressä. sieltä sitä saa!

Äänestä
  • Jaa sinne kandee mennö framille? Munaa tekeekin mueli ja oma ukkeli kelpasi siittäjäksi. Sillä sen verran siittöt pelitti, vaikka seksi olikin syvältä.

    Äänestä

No tietenki Karaoke bar

Äänestä

Kiitos, karaokebaarista löytyi,, ny se nukkuu tos viereisessä petissä,
tuskin antaa enää kun herää,
Kiitos kaikille vastauksista!

Äänestä
  • vielä lääkitys vai loppuko se jo?

    Kantsiskos sun mennä hetimiten terkkarille. Ne kait hoitaa noin pahoja juttuja ihan päivystyksessäkin.
    Harhojen kanssa ei ole leikkimistä.

    Äänestä

mitäs harhaa tossa on vai vituttaako sua vain jos joku saa pillua!? Pari vuotta sitten kun olin vielä vapaa niin joka vkl sain hoitaa varattuja sormus sormessa itteesä tyrkyttäviä naisia. Ihmettelin jo kyllä silloin että kuin huonosti mies hoitaa panohommat kotona jos naiset nuin itteesä tarjosivat... Tapauksia oli kymmeniä pelkästään parilta vuodelta;)

Äänestä
  • Varatut nynnyjen akat antaa. Niillä levee mutta matala pimppi.

    Äänestä

dixon douppilas ! (toppila)

Äänestä

Mee taksilla Kaukovainion ostarin baariin, siellä tuntuu olevan mukavia heppuja.
Mutta muista laittaa luotiliivit päälle.

Äänestä

Rajakylässä löytyypi Kulkuri. Se on heti siinä K-kaupan jätesäiliöiden takana, päiväkodin vieressä.

Äänestä
  • Kyllä panomies saa pillua vaikka keskellä päivää.

    Äänestä

minkä ikäisiä naisia siellä oulun karaoke baarissa sitte pyörii? keski-ikäisiä vai löytyykö myös hieman nuorempaa sorttia?:)

Äänestä
  • Epätoivoisten viimeinen oljenkorsi.

    Äänestä

Bexu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spermanekka kirjoitti:

Minne kannattaa poiketa jos meinaa pokata ittellensä naisen illaksi käyttöön?
Tiedän että tää on outo kysymys täälläpäin oleville!
Olen täällä viikonlopun mutta pakkahuoneen kadulla on kallista touhua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu