Onko teillä muillakin mies joka tulee ja röyhtäisee yllättäen suoraan korvaan, kaivelee jalkovälejään ja piereskelee? Minä en kuulemma voi ymmärtää, kun mulla ei ole hiostavia killuttimia jalkojen välissä.
sika miehenä
6
1144
Vastaukset
- vinkki sinulle naisparka
Uuden miehen saa lukemalla kaffittelu-palstaa.
- onnellinen sinkku
Mä en kyllä suostuis oleen tollasen äijän kanssa. Kaikkeen naiset viitsiikin alistua vaan pitääkseen ukon. USKOMATONTA
- ieva
piereskely, röyhtäily ja kaiveleminen, kiva on itsestänikin olla himassa vapaasti. Vaan se mikä vituttaa on se ettei tee kotitöitä, minä pikkupiikana hoidan kodin ja lapset kun mies hoitaa uraansa ja käy harrastuksissa. Kohta muutan omaan loukkoon piereskelemään.
- Hajuhaittoja kammoksuva
Mä en kyllä kestä sitä hajua joten taidan tehdä neuvosi mukaan: muutan poies.
- veuhto
piereskelen, röyhtäilen, mutta yksin ja salassa mieluiten. Kiva on jos ukolla on vähänkään tapoja! Jätä sika. Ei sitä pysty uuttaan kuitenkaan.
- Anonyymi
Pyydä ukkos killuttelee haarojesi väliin, niin et ole puutteessa etkä ressaantunu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860
Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli439468"Mä elän vieläkin"
Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn544076Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?
Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.463338Pate Mustajärvi on kuollut
Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html1282692Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman
Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi1062555Nyt Yle otti silmätikukseen sisäministeri Rantasen
Aivan erinomaista työtä tehnyt sisäministeri Mari Rantanen on saanut paljon aikaiseksi. Maahanmuuttoon ja maahanmuuttaji1512330Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan
Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on271997Miten ikinä kelpaisin sulle
Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait161685Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää
Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.331497- 711307