Onko teillä muillakin mies joka tulee ja röyhtäisee yllättäen suoraan korvaan, kaivelee jalkovälejään ja piereskelee? Minä en kuulemma voi ymmärtää, kun mulla ei ole hiostavia killuttimia jalkojen välissä.
Vastaukset 6
- vinkki sinulle naisparka
Uuden miehen saa lukemalla kaffittelu-palstaa.
- onnellinen sinkku
Mä en kyllä suostuis oleen tollasen äijän kanssa. Kaikkeen naiset viitsiikin alistua vaan pitääkseen ukon. USKOMATONTA
- ieva
piereskely, röyhtäily ja kaiveleminen, kiva on itsestänikin olla himassa vapaasti. Vaan se mikä vituttaa on se ettei tee kotitöitä, minä pikkupiikana hoidan kodin ja lapset kun mies hoitaa uraansa ja käy harrastuksissa. Kohta muutan omaan loukkoon piereskelemään.
- Hajuhaittoja kammoksuva
Mä en kyllä kestä sitä hajua joten taidan tehdä neuvosi mukaan: muutan poies.
- veuhto
piereskelen, röyhtäilen, mutta yksin ja salassa mieluiten. Kiva on jos ukolla on vähänkään tapoja! Jätä sika. Ei sitä pysty uuttaan kuitenkaan.
- Anonyymi
Pyydä ukkos killuttelee haarojesi väliin, niin et ole puutteessa etkä ressaantunu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Älä unohda minua
Nainen ethän unohda minua. Asiat olisivat voineet mennä toisin, olisi vain pitänyt uskaltaa lähestyä sinua kun annoit si80779On väärin
Tykätä ja haluta sua kun tilanne täysin mahdoton mutta minkäs teet. Mun sisällä roihuaa 🔥 kunpa tietäisit mitä sä minus43672Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?
Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v12648- 50589
- 65581
- 77524
Nyt on nyt
Turha miettiä menneitä tapahtumia. Niitä ei saa tekemättömäksi. Tärkeintä on mitä tekee nyt ja tulevaisuudessa. Korjausl48428- 26409
- 42394
Saat mut hymyileen suuresti, ja odotan koska saan antaa sulle haleja ja pusuja ihan oikeasti
En tiedä mikä sussa on, mut sun koko olemus ja ilmeet, ja persoona ja ulkonäkö saa mut vaan hyvälle tuulelle. Oot vaan s14389Martina avautuu
Martina on päässyt kertomaan Feminassa konkurssistaan. On viettänyt monia unettomia öitä. On elänyt ikäänkuin painekatti120368Kadutko mies?
Silloin kuin vielä yritin lähestyä, etkä tarttunut siihen. Asioista pitäisi voida aina keskustella.29359Hyvästi Iisalmen Citymarket.
Nyt riitti huolimaton kassatoiminta!Nyt sattuu joka toisella käynnillä samaa,joko laskutettu samasta tuotteesta liian mo18352- 52348
- 56347
- 26346
- 59343
Kaivatun haluaminen
seksuaalisesti herättää syvältä selkärangasta esiin villieläimellisiä vaistoja sekä haluja peittäen sivistyneen ihmisenä27334Eläkeikä nousee 70 vuoteen. Joudunko palaamaan työelämään?
Nyt se on sitten päätetty, että eläkeikä Suomessa nostetaan 70 vuoteen. https://www.is.fi/politiikka/art-2000012324133.h114329Mitä järkeä kiusata ihmisiä palstalla
Luuleeko ne kiusaajat oikeasti, että joku tosissaan ajattelisi niiden haukkujen olevan itselle? Hukkaan menee kiusaajill89328