Hei, kuudelle aikuiselle matkailijalle kivaa hotellia keskustasta. Voisiko joku suositella?
Vastaukset 2
- Dam
Hei,
Hotel Prins Hendrikissä on suuria huoneita, suurin taisi olla 5 hengelle, mutta esim 3 3 tai 4 2 onnistuu jos varatte ajoissa.
Sijainti hyvä ja hinta kohtuullinen. Ei muuten mitään erikoista, mutta jos tarvitsee näppärän ja edullisen yöpaikan tämä on ok. Löytyy ainakin booking.com kautta.
Amsterdam ihana ainakin keväällä ja kesällä! - bearengarian
Missä itse olimme: Hotel Ajax, kahden tähden sympaattinen pikkuhotelli loistavalla paikalla keskustassa. Hienot näköalat hotellihuoneen ja aamiastilan ikkunoista kanaville. Ei voi muuta kun suositella.
Bookingista löytyy http://www.booking.com/hotel/nl/ajax.fi.html
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 362012
- 41630
- 31569
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne60460- 42460
- 61459
- 44428
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6417Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14413- 40401