kutsunnoissa

miten käy jos jaloissa on sellanen vika että nilkat on tosi läntällään sisään päin?
4282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

laitetaaan laskuvarjojääkäriksi.Joustaa mukavasta maahantulossa

Äänestä

En olisi nilkoista kovin huolissani, tärkeämpää on miten selviydyt rektaalitarkastuksesta. Limakalvojen pitää olla hyvässä kunnossa, mutta sulkijalihas ei saa olla liian tiukka.

Äänestä
  • syöppä pere moinen anaali kalle ja pysy ruotissa..

    Äänestä

ei palvelukseen ja siviliin takas ja äkkiä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jänne... kirjoitti:

miten käy jos jaloissa on sellanen vika että nilkat on tosi läntällään sisään päin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu