Moi! Kysyn nyt pari kysymystä hussesta näihin voi sitten joku asiasta tietävä vastata. Elikkä ostin nyt 2 viikkoo takaperin tollasen husqvarnan joka on vuosimallia -09. Elikkä kysymykset ovat seuraavat: kannattaako tuore voitelu ottaa pois?? Mikä on paras tehoputki husseen?? Kumpi kannattaa ostaa ylä- tai alakierros putki?? Paljonko maksaa hussen tt kaasari setti?? Kuinka paljon tt husse vie satasella??
Kiitos jo etu kättee :)
Husqvarna sm 2t -09
8
2655
Vastaukset
- hussepoika
parhaat putket on jollymoto,dep,HGS ja crd.tt osat kaasariin uutena noin 100e kulutus n.10litraa sadalla ja itse ainakin pidän luotettavampana itse sekoittaa öljyt bensan sekaan:)
- hussepoika
noihin putkiin vois lisätä vile scalvinin
- jezuwius
hyvä pyörähän toi on! itelläni on tollane tt putki joka näyttää lähes samalta kun toi vakio mikä toss on maksoin siitä 450 mutta siks just ettei poliisit ihmettele et miks on crominen putki :)
- hupsvarma
Osaako joku auttaa, kun mulla on tollane 2010 vuoden tt hupsvarma :DD ja kaasari on säädetty ja kaasarin hilppeet on kiinni, mutta silti kierrokset lämpimällä koneella laskevat hitaasti. kiitos vastauksista:))
- samaa vikaa
Saa liikaa ilmaa tai sit avaat kaasari pohja ja katot suuttimet kunnol kii
- u,i
Osta Pv!
- i,u
Osta Monkey!
- jari33443
Pistä kiiinni keihin 38 kaasari ja vforce 4 exokuituläpät. ottaa piikin salee alle 3 sec
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei184751Jännitän sinua J mies
Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.1271545- 1011440
Kuinka kauan kesti että ihastuit
Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi691343Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa
"Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli3261289- 481266
Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti
Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk721180Tunneälyä testaamaan!
Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/1253991- 86925
Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?
En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?49904