Saako nukkuvaan vaimoaan panna?

Rikollinen?

Minulla on ollut tapana aina silloin tällöin paneskella nukkuvaa vaimoani. Hän herää ja tulee mukaan hommaan. Onko tämä kuitenkin riskialtista puuhaa, voiko tästä saada raiskaussyytteen?

Jos meille tulisi riitaisa ero voisiko vaimo kaivaa vuosia vanhat jutut esiin ja syyttää kymmenistä raiskauksista, vaatia hirmukorvauksia, minä tietysti joutuisin vankilaan?

15

1683

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sirkus pellelle

      Niin millähän ja mihin nukkuvaa toselo ?

    • Kunnioitusta, kiitos

      Typerä kysymys.

      Itse ainakin eroaisin viivana!!!!!!

    • klmiplmsef

      Itse asiassa toiminta on rikollista. Näin se menee nykyään. Tosin lieventävänä varmasti voidaan ottaa se, että vaimosi ei ole kieltänyt sinua, vaikka olet toiminut samoin toistuvasti. Voidaan siis olettaa, että hän on ollut mukana. Mutta jos hän väittää muuta, niin olet alakynnessä.

      • Varma tieto

        Eipäs puhuta palturia, ei ole rikollista sillä vaimo on käytännön hiljaa hyväksynyt. Vaikka väittäisi myöhemmin muuta ei asia siitä muuttuisi.


      • Anonyymi

        Nukkuva ihminen ei kykene ilmaisemaan tahtoaan. Siinä ri ole mitään lieventävää. Eikö oman vaimonsa voi varovasti herättää ja kysäistä, käykö?


    • hhhhhhhhhhhh

      Eiköhän seksin pitäisi olla sen verran yhteinen juttu, että kumpikin osapuoli olisi tajuissaan, hereillä eikä liian juopunut.

    • ex-ex-mies

      Että oli kivaa että ehdin nuorena naimisiin, ja liki kymmenenn vuotta kouluttaa naistani kunnolla.
      Aina riidat ja tappelut päätyivät sovinto panoon, jonka ehdot tein itse.
      No laki muuttui kai 94 ja siitä lähti avioliiton loppusuora.
      En ole mikään sovinistipaska ja naistenoikeuksien sortaja. Mutta ainakin tuossa tilanteessa asia oli että nainen sai lopulta sitä mitä kerjäsi oikein olan takaa ja ei olisi kerjännyt ellei olisi itsekin nauttinut.

      Kerran minulle kävi niin että nukuin ja heräsin tilanteessa, jossa jyystin vaimoani. Pelästys meni äkkiä ohi ja silkkaa kivaa sen jälkeen.

      Nyt miehen pitäisi kysyä vaimoltaankin joka hetki tuntuuko hyvältä, anaalijutut eivät ainakaan tuon vaimon kanssa heti tuntuneet hyvältä vaikka lopuksi kiemurteli minuuttitolkulla kivassaan.

      Nämä kokemukset ajalta ennen vaimon seksuaalisen hyväksikäytön kriminalisointia. Oli käynyt vieraissa niin laitoin munaa suuhun ja sanoin että turha käyttää suuta selittelyyn, kun parempaankin pystyt.

      Naisen ja vaimon raiskaus on minulle ällötys, mutta jos parisuhteessa pitäisi aina saada kaikeen kirjallinen lupa o0n ongelma, varsinkin kuin sen kirjallisen luvankin voi sekä pakottaa että jälkeen päin kiistää.


      AP:lle sanoisin että laita kameravalvonta makkariisi.

    • hyi hitto

      Oot kyllä outo mies. Mitenkä ilkeät nukkuvaa vaimoasi panna. Herätä hänet ensin. VAikak hän tuleekin sitten puuhaan mukaan, on alku raiskausta. Ei siitä mihinkään poääse. Ja onko sinusta sellainen seksi mukavaa, jos vaimo nukkuu. Samahan sinulla olisi panna ruumista. Tai muovista akkaa.

      • Kaikkea sitä kuulee

        Vaikka nainen antaisi kirjallisen luvan että häntä saa panna vaikka olisi sammunut niin silti se on raiskaus? Ei nyt sentään.


    • hahahahax200

      Saanko työntää nukkuvan mieheni anaaliin kurkun? Juu ihan totta.

      • Mielenkiintoinen kysymys. Sekä teoria että käytännön tasolla.
        Kokemusta minulla ei ole kurkusta mutta HK-sinisestä kyllä.
        Vaimo valitti minun levottomasta nukumisesta. Sanoi työntävänsä kurkun anukseeni ellen nuku heilumatta.
        Sanoin ottavani kylkiasennon. Kurkusta en pitäisi mutta nakki voisi mennä, vitsailin.
        Viikon parin päästä heräsin HK-sininen anuksessani. En ollut herännyt vaimon suorittamaan makkara naintiin. Hahtavat orgasmit olin kyllä saanut.


      • Rakas hahahahax200
        Kyllä saat, hän on sinun miehesi.


    • Anonyymi

      Kyllä menee vaikeaksi nykyään panohommat kun pitää olla suulliselle luvalle kaksi todistajaa makuuhuoneessa kravatit kaulassa istumassa. Touhua siinä sitten jos saat luvan panna.
      Onneksi on ikää senverran paljon ettei enää paneskella

      Mutta nuoruudessa panohommat oli paljon vapaampia niitä muistellen.

    • Anonyymi

      Idoottimainen alotus! Kyllä järki p.....

    • Anonyymi
      UUSI

      Saa, jos on kysynyt uvan nukkumaan mennessä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan firma haastettiin käräjille

      Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      319
      2422
    2. Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken

      ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi
      Maailman menoa
      268
      2254
    3. Veriteko Kajaanissa.

      Nuorta naista epäillään puukotuksesta. Väkivaltaisuus lisääntyy, eihän ole kauan kun kyse oli samanlaisesta teosta.
      Kajaani
      23
      1459
    4. Miksi haluat satuttaa

      Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano
      Ikävä
      51
      1377
    5. Toivotko vielä et

      Päätyisimme yhteen?
      Ikävä
      87
      1291
    6. Millainen ihminen linda brandt-ahde on

      Hän on nyt julkisuudessa varsin eriskummallisen asian tiimoilta
      Lappeenranta
      45
      1256
    7. Oletko kaivattusi

      Mielestä hyvä sängyssä🤔
      Ikävä
      102
      1236
    8. Martina makkarankuori päällä

      Voi hyvää päivää minkä asun oli valinnut Emma gaalaan, ei jäänyt kenellekään epäselväksi, minkälaiset rinnat on naikkose
      Kotimaiset julkkisjuorut
      164
      1234
    9. Miksi ette halua kaivattuanne

      Yksi syy tai tekosyy.
      Ikävä
      82
      1231
    10. Anna vihje jonka vain te tiedätte

      Tällä näkyy olevan monia etsijöitä ja kaipaajia. Otetaan ketju jossa voi antaa vihjeen. Kirjoittakaa jotain mitä muut e
      Ikävä
      90
      1194
    Aihe