Jos on niin huono itsekuri ettei pysty edes lopettamaan tupakanpolttoa niin ei ole mitään toivoa elämässä.
Tupakointi
5
169
Vastaukset
- todistaturhapuheesi
Todista sitten olemalla syömättä puolisen vuotta kokonaan, koska ruokahan ei aiheuta mitään sellaista fyysistä riippuvuutta kuten nikotiini.
Vastaus:Paastosin vuosia sitten usein ja pisin paasto oli noin puoli vuotta,kylmässä ilmastossa ja kävin samalla raskaassa työssä.
Hyvää päivänjatkoa.
mc
- mä-poltan-en-lopeta
Entä jos ei halua lopettaa. Onko silloin toivoa elämässä ?
- cancer fun
Ei, haiset paskalle ja saat syövän.
- mä-poltan-en-lopeta
So what, saahan sitä moni ihminen syövän ilman polttamakin..
Vaikkei toivoa elämässä olekkaan, niin pistän nyt sauhuksi..
Jännä juttu, että tupakoinnin lopettaneet tulee tänne lässyttämään. Pitäisköhän itsekkin mennä laihdutuspuolella kertomaan miten ällöjä tahdottomia vätyksiä ne on ja miten helppoa on pysyä ihannemitoissa. Tai työttömien palstalle jauhamaan, miten helppoa on löytää hyväpalkkainen työ.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291330
- 1181167
Luulet olevasi pidetty
Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap99969- 113867
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa279860- 48745
Kalateltta
Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi19731- 52709
- 29681
- 49619
