neuvolassa

Jennyh

Minä ja mieheni olimme suunnitelleet jo pitkänaikaa lapsen tekoa, joten päätin ominpäin lähteä käymään neuvolassa hakemassa hieman informaatiota tulevaa "koettelemusta" varten. Oli helteinen kesäpäivä joten ylläni oli vain minihame ja napapaita,ja alla vain vaaleanpunaiset pitsistringit ja push-upit.
Kävin ilmoittautumassa ja jäin istumaan aulaan. Yllättävän pian minut jo kutsuttiinkin sisään. Lähdin kävelemään käytävää pitkin äänen suuntaan, ja hätkähdin ku näin kuka minua oli kutsunut.
Hän oli Pera, parhaan kaverini uusi miesystävä. "No niin Jenny, voimme aloittaa" hän sanoi ja katsoi minua suoraan silmiin puristaen samalla kättäni pikaisesti.
Astuin huoneeseen, ja kävin istumaan penkille.
Ensin juttelimme niitä näitä lapsensaannista yms. ja pikkuhiljaa puhe kääntyi tulevan äidin terveyteen,ja sen tärkeyteen.
"Ottaisitko paidan pois", pera sanoi, "jotta voimme kuunnella sydänäänesi". Hieman oudoksuen otin paitani pois.
Peran katse viipyi luvattoman kauan lähes paljailla rinnoillani, ja kun tunsin pian hänen lämpimän kätensä hipaisun rinnallani, tunsin kostuvani.
Vähä vähältä peran kasvot alkoivat lähetä kaulaani, ja tunsin peran viekottelevan partaveden tuoksun. Hän alkoi intohimoisesti suudella kaulaani, ja hänen kätensä kouraisi rintaani. Tunsin kuuman mahlan valuvan reisilleni kiihottuessani yhä enemmän.
Pera siirtyi kaulaltani aina vain alemmaksi ja pian hän jo hamusi huulillaan nänniäni. Tunsin hänen kielensä pyörivän nännipihassa... Hänen kätensä hapuili reittäni ja nousi aina vain ylemmäs. Toisen kätensä hän asetti pepulleni ja hieroi sitä nautinnollisesti.
Tunsin hänen kätensä vetävän stringini alas reittä pitkin, ja pian ne tippuivat nilkkoihini. Kiimaisena aloin repiä Peran lääkärintakkia pois, ja pian sekin tippui lattialle. Sormeni hapuilivat Peran vyötä, ja pian se oli auki. Aukaisin vetoketjun, ja Peran pullottava sukukalleus jämähti valtikkana reiteeni. Voihkaisin ja katsoin sitä teelautasen kokoisin silmin. Polvistuin ja otin sen suuhuni. Se ylsi kurkkuuni asti. Pera ynähti, hänen kalunsa alkoi sykkiä kovemmin.
Lopetin ja revin peran alupaidan rikki. Pera oli alasti. Pera vetäisi hameeni alas, minäkin olin alasti. Hän kaatoi minut tutkimuspöydälle, ja raotti kielellään häpyhuuliani. Voihkaisin, se tuntui niin hyvältä, että se melkein sattui.
Pera huomasi etten kestäisi enää kauaa, joten hän riuhtaisi itsensä kerralla syvälle minuun ja yhtä aikaa me kummatkin voihkaisimme. Aloimme hurjan rynkytyksen.
Yhtäkkiä oveen koputettiin, tajusimme kummatkin, että ovi oli ollut kokoajan auki. Samantien nuori mieslääkäri astui sisään. Hän katsoi viekottelevasti ja tokaisi "Mitäs täällä hommataan??" Sen kummemmin miettimättä hän paiskasi oven kiinni ja riuhtaisi housut kinttuun. Hän tarttui penikseensä ja vetäisi pari vetoa, ja pian hänen ohjuksensa oli laukaisu valmiina.
Hän käveli tutkimuspöydälle ja riuhtaisi peran päältäni, ja minut samantien myös. Hän asettui niin että pääsi panemaan minua anukseen, ja ryhtyi samantien rynkyttämään. En ollut ollut koskaan innostunut persepanoista, mutta nyt tämä tuntui hyvältä. Pera katseli hetken meitä, mutta liittyi itsekin pian ilonpitoon. Hän ryhtyi nussimaan minua edestä päin.
Pera nuoli kaulaani ja lääkäri niskaani. Me kaikki kolme huohotimme, Pera eniten. hetken kuluttua hän huusi "Nyt... NYT!" ja saman tien hän laukesi sisääni. Pera vetäytyi pois, keräsi vaatteensa ja siirtyi huoneesta.
Myös toinen mies vetäytyi anuksestani pois, ja sanoi "Pera ei sitten jaksanut enempää... Mutta älä huoli, mulla on vielä puhtia"
Minä lysähdin lattialle, ja tunsin vaginani supistelevan yhä. Olin yltäpäältä hiessä ja ainoa mitä pystyin ajattelemaan oli se kuinka ihanaa äsköinen oli ollut.
Nuori lääkäri alkoi nuolla emätintäni. Mieleeni muistui 69-asento, joten käännyin itsekkin. Sain hänen kalunsa suuhuni. Oi kuinka se maistuikaan hyvälle. Hänen kielensä seikkaili klitoriksellani samalla, kun minä imin hänen kaluaan. Hän veti kalunsa pois suustani, ja käänsi minut kontalleni. Tunsin hänen lämpimän ruumiinsa päälläni kun hän työnsi munansa pimpsaani. Olin aina halunnut kokeilla doggystyleä. Se tuntui hyvältä. Hetken kuluttua hän laukesi sisääni. Sitten hän nousi ylös, nuoli emättimeni kuivaksi, vetäisi housut jalkaansa ja poistui huoneesta. Huokaisin. Miksi sen piti loppua näin pian. Tämä oli parasta seksiä mitä olin ikinä saanut.
Minäkin keräsin itseni kokoon ja nousin ylös. Etsin vaatteeni ja pukeuduin.
Normaalisti vihasin lääkärikäyntejä, mutta nyt poistuin lääkäristä hymyillen ja varmana siitä että tänne palaisin vielä kerran jos toisenkin.

6

17533

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -x-

      max 15

    • Make

      oli oikein hyvä.

    • Jennyhlle

      Jos kulli on rynkyttänyt anustasi ja otat sen jälkeen sen suuhusi niin en usko, että sitä voisi kuvailla sanoin "oi että se maistui hyvälle" Jos nyt ei satu pitämään peräsuolen makua erityisen hyvänä :)

      • pimp

        jos on TODELLA kiihottunut ja seksin vallassa,
        niin ei tod- välitä missä se penis on käynyt... se on vaan niin...hyvä tarina!


      • nuori

        joo, on kirjoittaja varmaan nuori, kun myönsi itsekin että häntä nussittiin takaapäin tossa ekaa kertaa elämässään.
        omituista vaan, että oli kuitenkin perspanot kokenut jo aiemmin.
        mutta hei, eihän tätä oo tositarinaks väitetykkään.


    • juups

      joo ajttelin samaa kuin nuo toiset..jos muna on käynyt anuksessasi niin en usko että se maistuu hyvälle:).ja sitte toinen jos olet varattu,niin minkä takia sun piti ylipäätäsäkki rakastella toisen miehen kanssa vieläpä parhaan kaverisi...no joo kuitenkin hyvä tarina,mutta jos se kuitenkin oli vain tarina:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi

      Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va
      Maailman menoa
      339
      1355
    2. Sysmän "ilon päivä"

      Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan
      Sysmä
      77
      936
    3. Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä

      Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä
      Ikävä
      61
      823
    4. Timo Vornanen.

      On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.
      Maailman menoa
      68
      789
    5. Pakko myöntää mies

      En mä aina ihan rehellinen sulle ollut
      Ikävä
      120
      693
    6. Riitastako pelastaja

      Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt
      Kemijärvi
      44
      689
    7. Joka ilta mietin

      sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka
      Ikävä
      38
      682
    8. Mikä kaivatullesi

      On tärkeintä elämässään?
      Ikävä
      49
      648
    9. mielikuva

      Mitä luulet hänen ajattelevan sinusta?
      Ikävä
      50
      606
    10. Luottamus

      Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.
      Ikävä
      95
      552
    11. 45
      547
    12. Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki

      Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K
      Viihde ja kulttuuri
      9
      526
    13. 32
      521
    14. Kadutko mies sitä miten reagoit?

      ..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺
      Ikävä
      48
      515
    15. Kylypylä mätänee

      Kuka sotki uimaaltaan bakteereilla
      Suomussalmi
      25
      515
    16. En voi kertoa meistä kenellekään

      Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o
      Ikävä
      32
      492
    17. Millaisen talvitakin haluaisit?

      Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain
      Sinkut
      84
      485
    18. Olisitko nainen ihan nolona

      Jos et saisikaan sitä nousemaan...
      Sinkut
      79
      457
    19. Onko kahvila Retro samalla pub???

      Netin mukaan anniskeluoikeudet. Käykö tuolla kaljoitteluporukkaa? Onko iltaviihdettä? Olen muuttamassa marraskuussa Kuhm
      Kuhmo
      8
      447
    20. Onko mulla vielä mahkuja saada sinut M nainen

      Sano joku prosenttiluku?
      Ikävä
      44
      425
    Aihe