Jeij!! Matkakuume korkeimmillaan, huomenna aamulla lähdetään kohti Sharm El Sheikhiä =))))) Kaksi viikkoa lomaa odottaa. Onko palstalla muita huomenna lähteviä??
Huomenna lähtö!!!!
10
474
Vastaukset
- jusssi
Huomen aamulla kanssa Sharmiin. Neljältä Tampereelta kohti Helsinkiä.
Mirabel Beach Resortissa viikko. - loooomalle
Me kans huomenna lähdetään! Matkaa täältä Itä-Suomesta sen verran että lähdetään jo tänään Helsinkiin. Hotelli Tropicana Sea Beach. Ihanaa lähteä!!
- Muslimi veljet
Mitä oliks jemenin matkat loppu!
- ma-mi1
Hei ja ihanaa matkaa teille! Me lähdetään 4 viikon päästä Blue star club mirabel clubiin. Viitsisittekö palattuanne jakaa täällä kokemuksianne?
- ***
Kolmen viikon päästä Sharmiin, Holiday village Red Sea hotellina.
- Allah
Afkanistanissa ois paljon jännitävämpi paikka golden star club taleban club kannattaa kokeilla
- love egypt
Tulimme tänään Sharmista. Ihanaa oli! Ihanaa matkaa teille!
- Love syyria
Ens vuonna syyriaan aivan ihanan fantsu paikka ei muuta kun ihanaa arabikevättä kaikille.
- Jihad for ever
Kannattaa mennä retkelle kairoon siellä on kohta aivan upeet juhlat kymmenet tuhannet juhlii on ilotulitusta ja varmaan muutakin tulitusta.
- on varaa
Juuh minä lähden japaniin:))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1708436KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4527590Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei743874Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521603652Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183044Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään542775Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv432050- 1262046
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231883Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211731