enää olla kasvotusten kahden kesken?
Eikö me
n--->m
15250
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
kaikki on ihan susta itestäs kiinni
Joo o ...niinpä...ja saisit nauraa päin naamaani, kun nolaisin itseni. Olen kokenut sen nöyryytyksen jo kanssasi.
Näin mäkin haluisin yhä vielä sanoo yhdelle miehelle:
"kaikki on ihan susta itestäs kiinni"
Siis jos ei olis liian myöhäistä.
Haluaisitko kertoa millaiselle miehelle?
Hmmm...sellaselle joka eka anto ymmärtää et olis kiinnostunut,
mutta sitte alkokin ottaa pakkia ja loppujen lopuks jätti mut ihan
kysymysmerkiks...En siis tiedä millaset ajatukset tilanteesta jäi.
Onko tässä nyt kyse siitä työympäristön ihastumisjutusta mistä näkee joka ketjussa kirjoitettavan? Minulla ei ole kyse mistään työjutusta.
niin. Toi on niin raastavaa...
Miksi ihmiset eivät osaa keskustella keskenään... reilua olisi puida asiat halki, jotta ei jää epäselvää ja painamaan asioista kummallekaan mieleen.
jossakin muualla tapahtunut juttu sitten.
Jos eivät ole asioista puhuneet, niin tuskinpa siinä sitten mitään vakavaa oli. Eivät vaan olleet tai toinen ei ollut kiinnostunut toisesta. Jos kiinnostusta olis ollut niin kyllä varmaan olisivat puhuneet asioista kasvotusten. Yleensä mies kyllä pystyy puhumaan sille naiselle josta on kiinnostunut ja jos nainen on tottunut itse luomaan suhteita miehiin, niin hän pystyy puhumaan sille miehelle josta on kiinnostunut.
Ei ole mistään työjutusta kyse mullakaan.
no, johan äkkiä muuttui ääni kellossa..
Miten niin?
ei se nyt ihan noinkaan tainnut mennä? mieti uudestaan ehkä olet käsittänyt väärin
Nähdään tietenkin kasvokkain.
Ihmiset on kyllä eron jälkeen niin näkemässä,että oikein naurattaa.