olen vapaanainen ja yksinäinen
etsin vapaata yksinäistä miestä
aik.nainen1
7127
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Treffiltä löytyy, jos löytyy.
Sama pulma muuten, mutta minä etsin vapaata ja yksinäistä naista.
Mahtaisko meillä natsata !
Lisätietoja
[email protected]
Etsitte, täältä?????
no, onhan täältä ahdokaskin löytynyt ihan omalla sähköpostilla halukas tutustumaan lähemmin, sinne vain kaikki toisetkin halukkaat
niinpä
Näin naisten päivänä tuollainen yritys sopiikin tehtäväksi. On vaan niin surullisesti, että vapaita naisia on "pilvin pimein", ottajia ei.
vän, siitä luojalle kiitos.
Kerrompa totuuden :
Puolison kaipuu on meidän aivoissa oleva haave kuva,
todellisuudesssa kun tapaamme ikäisemme naisen tai miehen huomamme ettei hän kelpaiskaan puolisoksi,
koska meillä on se nuoruuden muistikuva omasta puolisosta jota rakastimme jonka kanssa elimme koko elämmämme, joten nämä vieraat vanhat " käppänät " ei todellisuudessa enään sytytä millään tavalla.
Parasta on etsiä harrastuksia jos vielä jaksaa ja ystävystyä ihmisten kanssa jos vielä pystyy,
Olen tullu siihen tulokseen, en yksinkertasesti pysty enään muodostamaan uusia sydän ystävyyksiä, tämä vanhuus on tehny tehtävänsä, on vain entiset sukulaiset, tuttavat ja ystävät, kaikki uudet on vain pinnallista tuttavuutta.