joensuussa autoliike jossa todella kovat hinnat ja myyjä kuuluu ns rikollisiin välttäkää liikettä... ettette joudu pulaan... itse
joensuussa autoliike lukekaa
ahdas ja puutteellin
10415
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
buhaaahaaa ja mistäs me muut tiedämme mitä liikettä ja myyjää tarkoitat kun et ole laittanut liikkeen nimeä??!!
käy kiertämässä niin ei tarvii paljon kiertää buahaa haa haa ja nbuhku sitten siellä
mutkassa
taidat palturia puhua kun et anna autokaupan ja myyjän nimeä julki! vai eiks sun pokka riitä! katos säästät meiltä muilta sen kiertelemisen vaivan ja en tartte just lähtee autokaupoille ku viime kuus tuli hankittuu sellanen!
viisasta kun nimiä ei julkaista, sillä saattaisi tulla korvausvaatimuksia.
Nooh, kyllä paikalliset asukkaat sen ennenpitkää tietää.
totta kyllä paikalliset tietää mistä on kyse rikollisista..
Tunnetko yhtään rehellistä kauppiasta?
on enemmän tai vähemmän rikollisia.
autoliikkeen nimi vain julki!! niin ja mistä päättelet että myyjä kuuluu rikollisiin? kenties ulkonäön perusteellako!? vai tunnetko hänet?
tolle turnipsi aivolle (alottaja) on myyty puheilla joku 1990 corolla 100 eurolla ja siinä on ilmenny pienä vikaa niinku puuttunu moottori, nyt se harmissaan vihjailee täällä olemattomia.