ja otti puunuijan jonka pää oli terävä ja iski sen potilaan mahan läpi koska potilas oli sairas.
Sillä keinolla lääkäri yritti parantaa potilasta mutta huono lopputulos.
Lääkäri pisti potilaan selälleen
Juha82222222
4
291
Vastaukset
- V...U!
SUKSI V'''''N TYHMINE JUTTUINESI. ON P''''''''LE SUOMESSA IDIOOTTEJA JOTKA TÄLLAISIA JUTTUJA KIRJOITTELEVAT. VEDÄ HANDUUN SAATAN.N RUNKKA.RI!!! HAISTA V...U!!!!
- Juha8222222
no huh tuossa oli paljon sitä ns vihapuhetta ja kiusaamista.
Vitsit on vitsejä, maku on monenlainen mulla, kaikki vitsit käy.
Suksi ite.....
...... - JK
NINKÖ
Voi hyvä ystävä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1321387
- 104901
- 75723
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15553ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40494Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153461Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..36441- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402