Onnea

onnea rakkaani!!!, iloa ja rakkautta elämääsi. Ollaan vielä nuoria ja elämä ihanaa yhdessä!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Sv6dMFF_yts&ob=av3e
2170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mikäs siinä sitten. Se on hienoa, kun osaa rakastaa, jos ei muuta, kun päänsekoittamista saattaa jäädä paljosta paitsi.

Äänestä

Kiitos rakas, odotan herkeämättä sitä ihanuutta yhdessä. Parin päivän päästä voit onnitella mua.
T:Armaasi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


we kirjoitti:

onnea rakkaani!!!, iloa ja rakkautta elämääsi. Ollaan vielä nuoria ja elämä ihanaa yhdessä!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Sv6dMFF_yts&ob=av3e

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu