http://omakaupunki.hs.fi/paakaupunkiseutu/uutiset/audi-kuskin_parkkeeraus_pisti_vihaksi/
Kyseinen auto kuuluu Suomi24:lle.
- Yllättäen Suomi24 -tekee mitä haluaa. Edes laki ei heitä estä.
Luulevat, että voivat jättää muut käyttäjät huomioimatta - myös liikenteessä.
Suomi24:n ylläpito tukki liikenteen
5
58
Vastaukset
- 1+11
Mainosrahoilla voi ajella Audeilla jmv piittaamatta säännöistä. S24:n omat trollit pitävät huolen, että keskustelut ovat mainosrahaa tuovaa spämmiä täynnä.
- noniinja sitten
Olihan siellä ratikassa porukkaa, olisivat kääntäneet auton kyljelleen. ;))
- Tutkija-trolli
Elina, Piia vai Mari shoppailemassa/kahvilassa?
Hei,
Kävimme tosiaan haukkaamassa korvapuustit Succésissa Piian ja Marin kanssa. (Tämä oli sitten vitsi! :) )
Suomi24 pahoittelee tapahtunutta. Kunnioitamme lakia, emmekä halua aiheuttaa ongelmia kenellekään. Olemme ottaneet opiksemme.
Terveisin,
Elina
Suomi24- Kyllästynyt.
Opitte, ettei häirikköjä kannata bannata?
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10492594
Viestistä voi lukea mitä ne Piat ja Marit todella imivätkään - kun tämänkin viestin massaposituksen sallivat, jo 3.tta vuotta saa herjata toisten nimimerkkiä.
MIksi sitten Kurosen kukkanen sai Suomi24:tä toisten IP:t selvitettyä, kun sitä kerran vain loukattiin? kÄYTTEKÖ nyt ihan täysillä, kun autonne ei liiku?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol5872286Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis4101832Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa
Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H221660Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe641438JM lukkoliike
Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran191256- 571164
- 1221154
Pankin avajaiset
Osuuspankin uuden toimitilan viralliset avajaiset vetävät väkeä. Kyllä oli outo nauhan leikkaus, kun leikkaajat pyllisti16908Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."
Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka13888Miten kesäsi meni?
Oletko tyytyväinen siihen? Oliko kaivattusi mielessäsi? Lähennyitkö vai etäännyitkö hänen kanssaan?66833