kiusata minua niin kauan että suutun ja sanon suoraan. Sitten minut voi lempata sillä perusteella että olen hankala ja riidanhaluinen.
Tällainen tuli mieleen.
Tällainen tuli mieleen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?v=eyDLuEFKer8
Mitippä sinä siellä sitä.
Narsistit on niitä, jotka tommotta tekee ei kukaan tavallinen normaalijärkinen ihminen ala toista kiusaamalla kiusaamaan. Olet varmasti liian kiltti, kun siedät kiusaajaa pane sille stoppi ja sano sille suoraan, että kuksi suuseen,,,,eikun suksi kuuseen senkin vanha harpunsoittaja. Voi olla, että innostuu siitä vaan mutta voi jäädä sanattomaksikin, että mitä nyt tollain mulle ja murjottaa viikko tolkulla ja lopulta sä anelet siltä taas anteeksi ja kadut, kun olit niin ilkeä. Niin se menee, mieti sitä.
Tälläinen tuli mieleen.
Ehkäpä opettelen nyt siis olemaan tyytyväinen tällaisena kuin olen ja nautin elämästä :)
Narsistit on niitä, jotka tommotta tekee ei kukaan tavallinen normaalijärkinen ihminen ala toista kiusaamalla kiusaamaan.
News flash! Sut on jo lempattu!
Asiat on ykdinkertaisempia, ylipäänsä aika harvoin kukaan jaksaa tehdä jotain vain tosen kiusaksi, what's the point?
Turhaan suuttua nimettömistä viesteistä.
Kukaan tahdo kuvailemaasi ihmistä. Jos tuo olisi totta. Mene ja tiedä.