Allison

Katsoisitko jatkuuko tämä perhe-elämä näin vai onko odotettavissa sitä suurta rakkautta, joka muuttaa kaiken vielä kerran päälaelleen? Jotenkin vain odotan sellaista edelleen.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nyt kannattaisi tehdä kaikkensa tämän nykyisen perhe-elämän eteen. Näksin että työllä ja vaivalla sen saa uuteen kukoistukseen. Asiat eivät vaihtamalla parane, aina tulee samat ongelmat ennemmin tai myöhemmin eteen. Vanhankin kun oppii näkemään uuden silmin voi kokea sen suuren rakkauden

Äänestä

Kommentoi aloitusta


silmäniskunpäässä kirjoitti:

Katsoisitko jatkuuko tämä perhe-elämä näin vai onko odotettavissa sitä suurta rakkautta, joka muuttaa kaiken vielä kerran päälaelleen? Jotenkin vain odotan sellaista edelleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu